lütfen cevap verin hamilemiyim?

isimzehra

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012
142
15
slm kızlar size birşey sormak istiyorum hamilelikten şüpheleniyorum kasıklırımda agrıyor idrarımda beyaz tortular var midem bulanıyor üşüyorum hep uyumak istiyorum halsizim adetime 5 gün var tast yaptım bulanık 2. çizgi vardı yarım saat sonra baktığımda çizgi kayboldu hamilemiyim çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun.

slm kızlar size birşey sormak istiyorum hamilelikten şüpheleniyorum kasıklırımda agrıyor idrarımda beyaz tortular var midem bulanıyor üşüyorum hep uyumak istiyorum halsizim adetime 5 gün var tast yaptım bulanık 2. çizgi vardı yarım saat sonra baktığımda çizgi kayboldu hamilemiyim çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun.

Canım benim bildiğim kadarıyla hemen 2. çizgi
çıkıyorsa sonuç pozitiftir yarım saat sonrasının
hiç bi önemi yok yani:nazar:

benim tek belirtim usumek asiri halsizlik ve yogun bi uyuma istegi olmustu bulanti kusmam hic olmadi testi tekrar yap cunku bazen hayali cizgi oluyormus, yinede kesin sonuc icin kan testini oneririm hakkinda hayirlisi olsun

kesin sonuç için kan testi tabii canım ama bende senin yaşadığın belirtileri yaşamıştım. göğüslerimde aşırı hassasiyet olmuştu bi de.. idrar testini farklı markalar ile tekrar yap. bi de gün geçtikçe daha belirgin olur ikinci çizgi. ama adet gecikmen olmadıkça çıkmaması da normal. biraz zamana ihtiyacın var yani canım. hayırlısı olsun..

Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin benim ilk bebegim olcak dogum yapmaktan korkuyorum, ins kolay gecer

benimde ilk olacak , ben de düşündüğüm zaman senin gibi korkuyorum o yüzden o kısmını değil daha güzel şeyleri düşünmeye çalışıyorum. inşallah her şey güzel olur hepimiz için..

ay bu nasıl bi olaydırya...
ayın 19unda arkadaşımız sormuş hamilemiyim diye,sonra ayın 23ünde tekrar bi konu açmış hamile olduğumu yeni öğrendim sağlık ocağına gitmem şartmı diye ve bugün yine konu açmış hamilemiyim bu nasıl bir çelişkidir anlayamadım:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

X