Lütfen cevap verin hamilemiyim ?

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
Arkadaşlar slm uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum
ve ilk defa yazıyorum
öncelikle 6 aylık evliyim
bu ay adet günüme 1 hafta var .ama bu ay 3 gün sol kasığım çok ağrıdı özellikle hareket edince ağrıyordu ve boyun bölgemde aşırı kaşıntı ve döküntü gibi alerjiye benzeyen şeyler oldu ve geçti .birde adet belirtilerim var şuan .sizce hamile olma olasılığım yüzde kaç
kıslar unutmadan bende rahim biraz geriye dönükmüş etkisi olurmu

canım bişey söylemek için henüz erken daha 1 haftan varmış boyundaki kaşıntı ve döküntü hakkındada birbilgim yok hamilelik belirtilerinde böyle bişey duymadım alerjik birşey olabilir umarım hamişsindir allah gönlüne göre versin canım

canım adet belirtileriyle hamilelik belirtileri neredeyse aynı olduğu için birşey söylemek erken olur bir hafta daha bekle bakalım Allah gönlüne göre verir inşallah canım

inş cnm hamilesindir ama sonuç pozitifse bile insanlar emin olamıyorken bu bilgilere dayanarak bişey söyleyemeyiz cnm
inş gönlüne göre veriri Allah

saolun kıslar ama kasıklarımdaki ağrı sonrasında dünden beri karnıma diken gibi batmalar olmaya başladı sanki bir top diken yutmuşum gibi karnım da şiş
bilemiyorum yaaa belkide bişey yok ,,, psikolojik belkide

kızlar yasım daha çok kucukken sevdığım bı erkekle evlendım ve daha ben mutluluğumu tam yasıyorken bırılerı bana bısey varmı yanı çocuk dıye sormasınmı daha ben ne olduğumu bılemnedım ve evlılıkten 1,5 sene yanı18 ay sonra hamıle kaldım ama bu 18 ay benım ıçın pısıkolojik sorundan baska bıseyle geçmedı goren bebek varmı dıyordu yok demek çok zordu sankı olmayacak sanıyorlardı çok sukur oldu ve 4,5 aylık hamıleyoım oğlusum olacak ve bende o ay hamıle olaçagımı sanmıyordum hatta hamıleyım dıyenlerı kıskanıyordum ne guzel acaba ne yaptılarda hamıle kaldılar derdım bır gun adet zamanı gelmıştı ve ben yıne uzgundum çunkı heray yoktu ya sankı rabbım yokmus gıbı sığınacak kımsem yokmus gıbı o ayda olamyacagını sanıyordum ocak 10 da adet olmam gerektı bekledım olmadı 12 ocak oldu bekledım olmadı ve ben bu 18 ay ıçınde 1 kan testı ve evde ıkı ıdrar testı yapmıstım çunkı adetlerım tam vaktınde olduğu ıçın ıdrar testıne gerek kalmazdı ve 12 ocakta esım akşam 1 test alıp gelmıs ben yapmak için can atıyorum ama tıtrıyorum korkuyorum negatıf sonuc benı olduruyordu çunkı neyse esımın ısrarı uzerıne yaptım ve hemen çıktı ıkı cızgı ne yapaçağimi bılemedık yarın oldu kantestı yaptırdık oda 5 haftalık hamıleyım dıye cıktı ve 8 haftalıkken oldum yenı yenı belırtıler basladı dıyorlar ama benım sadece adetım gelmedı baska hıçbır belırtı olmadı gerçek mıdem bulanmadı bas donmesı olmadı ıdrarda sıklığıda olmadı sanırım bıraz uzun oldu ama ne bıleyım sızın topiğe gırınce eskı kabus gunlerı aklıma geldı Rabbım hepınıze hayırlı sağlıklı evlat nasıp etsın

X