lütfen bursa da 4d ultrasound olan ve doktoru kadın olan bir yer arıyorum acilllll...

streetpit

''beatrix kido''
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.596
2
kızlar bursada bayan doktorun baktığı bir 4d ultrasound a gitmek istiyorum bu hafta çok acil burtom u aradım ama doktor erkekmiş..ben erkek doktor istemiyorum o yüzden bildiğiniz bir yer varsa lütfen yazarmısınız??

bunu da ben hiç anlamıyorum , sağlık söz konusu , kadını erkeği mi var ? istatistiklere bakarsak erkek doktorlar kadın doktorlara göre daha başarılı , işlerinin ehli-istisnalar kaideyi bozmaz- , neden bu saplantı ? benim gittiğim doktor erkek , çarşaflı teyzelerbile ona muayeneye geliyor , onların niye böyle saplantıları yok acaba , merak ettim valla şimdi ...

hayatım söz konusu olmadığı sürece neden kadını varken erkeğe gideyim ki?hayır bişey olur acil müdahale gerekir kadın yoktur o zaman erkek bakar tamam ama neden kadınla daha rahat olacakken durup durup erkeğe gideyim?tercih meselesi tabi ben hiç bir sebep yokken oramı buramı göstermeye meraklı değilim umarım biraz anlamışsındır arkadaşım..ayrıca bakın hiç erkek prostat hastası kaç tane gördünüz kadına giden adamlar akıllı tabii..niye hiç kadın ürolog yok(istisnalar hariç tabii)?

tabii ki erkek jinolar daha iyi olacak istatistik olarak bizim kadınlarımız böyle şeylere meraklı tabi ben yurt dışında bile bu kadar erkek jino görmedim..ya her neyse şimdi bunun tartışmasına girmeyelim burası yeri de zamanı da değil..

bu tarz şeylerin çarşafla kıyafetle alakası yok tercih meselesi ben kendimi kadınla daha rahat ve güvenli hissediyorum öyle diyelim ve konu kapansın benim doktorum cemile alçay acıbadem bursa da..eğer iyi bir doktor olmasaydı iyi yerlerde çalışamazdı herhalde...

lütfen sorunuma yardımcı olabilecekler cevap yazsınnnnnn...

bahar hastanesinde var sanırım 4d ultrasound.şule aydın adında bide bayan doktor var çok tatlı biri

canım şule hanım kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ben kontrollerime sürekli ona gidiyorum gerçekten çok tatlı biri.
4d ultrasondada kemal serçeye gönderdi kendisi bakmıyor yani.

bahar hastanesi çok doluymuş kızlar ancak 25 şubata randevu veririz diyolar ama ben buldum doruk özel bursa hastanesi galiba zübeyde hanımın ordaymış orda kadın bakıyomuş adı da tuğbaydı galiba bak unuttum şimdi neyse cuma ya randevu aldım hepinize teşekkür ederim..

Canım senin en doğal hakkındır kadın doktor seçmek ama kullandığın cümleler yanlış ben oramı buramı göstermeye meraklı değilim nasıl bir cümledir bizlerin doktorları erkekse biz oramızı buramızı göstermeye meraklı olduğumuzdanmı erkek doktor seçiyoruz.Sadece utanıyorum kadın doktorla daha rahat ediyorum demen yeterliydi merak etme o doktorlarda bizim oramızı buramızı görmeye meraklı değiller.Kadına giden erkek prostat hastalarınında akıllı olduğunu yazmışsın ben senin kadar art niyetli ve belden aşağı düşünemiyorum bir insan hastayken canıyla uğraşırken sanmamki öyle şeylerin peşinde olsun ama tabi bir tek aklı bunlara çalışanlar hariç!!!Birde tabi erkek jinekoloklar daha başarılı çünkü bizim ülkemizde çok bizim kadınlarımız meraklıda ondan demişsin inan çok çirkin cümleler kurmuşsun hiç yakıştırmadım.Unutmaki hiç bir kadın kendini o rezil durumlarda bir erkeğe göstermeye meraklı olamaz hiç bir doktorda bir kadını o vaziyette görmeye meraklı değildir bu sağlıkdır kadını erkeği olamaz ama sen tercihini yaparsın elbetteki ama bu çirkin cümlelerle değil.

Canım senin en doğal hakkındır kadın doktor seçmek ama kullandığın cümleler yanlış ben oramı buramı göstermeye meraklı değilim nasıl bir cümledir bizlerin doktorları erkekse biz oramızı buramızı göstermeye meraklı olduğumuzdanmı erkek doktor seçiyoruz.Sadece utanıyorum kadın doktorla daha rahat ediyorum demen yeterliydi merak etme o doktorlarda bizim oramızı buramızı görmeye meraklı değiller.Kadına giden erkek prostat hastalarınında akıllı olduğunu yazmışsın ben senin kadar art niyetli ve belden aşağı düşünemiyorum bir insan hastayken canıyla uğraşırken sanmamki öyle şeylerin peşinde olsun ama tabi bir tek aklı bunlara çalışanlar hariç!!!Birde tabi erkek jinekoloklar daha başarılı çünkü bizim ülkemizde çok bizim kadınlarımız meraklıda ondan demişsin inan çok çirkin cümleler kurmuşsun hiç yakıştırmadım.Unutmaki hiç bir kadın kendini o rezil durumlarda bir erkeğe göstermeye meraklı olamaz hiç bir doktorda bir kadını o vaziyette görmeye meraklı değildir bu sağlıkdır kadını erkeği olamaz ama sen tercihini yaparsın elbetteki ama bu çirkin cümlelerle değil.

canım katılıyorum sana bende zannetmiyorumki hiç kimse orasını burası göstermeye gitsin ve erkek doktorlar daha başarılı genelde çok çirkin cümleler yakışmıyo:uhm:

cümlelerim kime battıysa ona çirkin gelir sözlerim size değildi ayrıca benim annemde erkek doktora gidiyor ama mecburiyetten önemli ameliyatları olduğu için.ben sırf kontrol için erkeğe gidenleri anlamadığımı söyledim.evet benim tercihim bu.beni anlayan anladı.ben haklıyım.ayrıca hamileyim ve alınganımjeyyar

özel doruk hastanesinde var bayan doktor 4 ay önce gitmiştim ismini hatırlayamıycam ama kısa saçlı bir bayandı doktor olarakta evrim aydını tavsiye ederim,çok şeker bir bayan 4 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım ama o kadar teselli verdiki üzüldüm tabikide tesellileri sayesinde çabuk toparladım kendimii gebe kalınca tekrar ona gidicem inşallahh

çekirgedeki doruk tıp merkezinde 4 boyutlu ultrasona girdim ve radyolog bayandı ama sadece ultrason için bu.adı da tuba ama kadın hastalıkları ve doğum uzmanı degil.

.....................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Bursa Pembe Mavide Var Doktorlarin Hepsi Kadin Nilgün Hanim.nedret Hanim. Nevin Hanim. Lale Hanim Hepsi Orada

Bursa Pembe Mavide Var Doktorlarin Hepsi Kadin Nilgün Hanim.nedret Hanim. Nevin Hanim. Lale Hanim Hepsi Orada

Canm bende Nilgün hnm a gidiorum yalnız 4 boyutluda erkek doktor bakıomus bende bu ay erkek doktora muayene olucam Nilgün hnm öle söledi bu gidisimde ! a.s.

canım ben çekirge özel doruk hastanesine gidiyorum 4 boyutluya girdim adı tuğba özyaman doktorumda evrim aydın gayet memnunum doktorumdan çok iyi ve çok ilgili birisi tuğba hanımda tatlı bi bayan 75 ttlydi ben girdiğimde 4 boyutluya ama şimdi arttımı bilemem.

bu arada kürtajımıda orada yaptırmıştım şimdi tekrar hamişim 6 buçuk aylık çok şükür herşey yolundaaa

X