lütfen biri bana olumlu bişi söylesin çok ihtiyacım var:(

SESA51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
132
0
kızlar ben adetimin 2. günü ilk testimi yaptırdım beta hcg 165 ti 2 gün sonra 302 ,2 gün sonra 490 ve 4 gün sonra 1320 çıktı doktor çok artılın olmadığını düşük olucağını olmazsa gebeliği sonlandırabiliriz dedi çok üzüldük sizce durum bu kadar kötümü lütfen yorumlarınız bekliyorumm (

canım genelde en az 2 katı artması beklenir 2 günde bir seninki tam olarak düzenli arttmasada bence iyi artmış henüz birşey söylemek için çok erken sonuçta 100 lere gelmş değerin bence moralini bozma hayırlısı olsun canım..

benm ılk hamılelıgımde ılk degerım 96 cıktı 2 gun sonra 169 2 gun sonra 353 cıktı doktorum olmaz dedı dış gebelık dedı ınanmadım cok uzuldum 15 gun bekledım tekrar test yapıldı nerdeyse dogum yapcak gıbı 10bnlere cıkmıs kanamm basladı acıl amelıyatla alındı.. ama sennde boyle olcak dıye bısey yok cnm Allah m hayırlısını eylesn hakknda... benm degerlerıme gore sennkıler cok guzel gıtmıs bence baska doktorada gorun sıkma canını...

Son düzenleme:

canım bebeğin hayırlı olsun bence değerin gayet iyi artmış daha nasıl olucakmışki
başka doktorada git hemen sonlandırma filan düşünme sakın,allah bebeğini sana bağışlasın

umarım iyidir çok üzüldüm çok korkuyorum

bu dr larda hemen karar veriyorlar... bunun bir standardı vardır elbette ama pat diye alalım edelim falan vs.. Allah bilir canım olmayanı oldurur dönmeyeni döndürür evelallah.. hem artış da gayet güzel olmuş... bekle bakalım ne olacak dua et üzülme moralini yüksek tut... başka dr a da git mutlaka... bizlere de haber ver sonucu tatlım

Son düzenleme:
hemen dra inanıp kıyma bebşe,baska dra git cnm..bak benim de 5 haftalıkken dğerim 500 falandı dr dış gebelik diye zırvaladı,nasıl kötü oldum bir bilsen bir kac gün sorra gel dedi gittim Allah'tan onun yerine baska dr. bakıyormus o gün baktı değerlerime normal dedi ama diğer dr. şöyle dedi dedim omuz silkti hamilesin hocam dedi bosver onu bunu..ya işte böyle inanma sen hemen

yorumlar içi saolun kızlar bakalım yarın yine test yapılcak umarım güzel hbrler veririm size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…