lütfen bir bilginiz varsa paylaşın ..;(

islek07

papatya
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
124
0
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:slm kızlar 13 haziranda adet görmem gerikiyordu fakat olmadım.hamiş olabilirim diye çok umutluyum.fakat dün akşam çok şiddetli baş ağrım tutu ne yaptıysam geçirmedim 5 saat boyunca çektim o ağrıyı ve dayanamadım apranax adlı ağrı kesiciyi attım belki adet öncesi başağrımdır diye hep öle olurdum çünkü çok şiddetli başım ağrırdı ve hastalanırdım.ama olmadım.eşime ilaç aldığımı söleim bana çok kızgın şuan çok kötüyüm kızlar ya bebişim varsa.........ilk haftalarda ilaç zarar verir mi lütfen söleyinn...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sevgılı ıslek normalde apranax gebelıkte kullanılması sakıncalı ilaçtır lakın tek bır taneden bışey olmaz inş. için rahat olsun eger agrın olursa emın olana kadar sadece paracetamol ıceren ılacları al ...

canım kendini bu kadar üzeceğine git bir kanda gebelik testi yaptır en azından ne olduğunu öğrenirisin için rahatlar

selam oncelikle insallah hamilesindir diye baslamak istiyorum, bende hamile oldugumu bilmeden ulser icin hap yutmustum,sonra hamile oldugumu ogrenince cok endiselenmistim, doktoruma gittigimde soyledim hap yuttugumu arti endoskopi yaptirmistim, bebegin gelisiminde sorun yok dedi simdi bes aylik hamileyim, endiselenme canim icini ferah tutopuyorumnanaktan

ben normalde ilaç kullanmayı hiç sevmem baş ım o kadar ağrıdı ki uuuff fdoktorumu arasam test bugün yaptırıyım diyorum ama eşim eğer hamileysem çok kızacak..

yok arkadaşım o kadar da değil.benim doktorum hamileliğin ilk aylarında belki de ilk haftalarında yapılan bu hataların etkisinin çok düşük olduğunu söylemişti bana.işte ne bilim böyle ilaç almak yada röntgen çektirmenin aslında sanıldığı gibi olmadığını yani.yoksa bunca insan nasıl sağlıklı doğum yapsın ki.herkes planlı bir biçimde mi hamil kalıyor sence?bilmeden yapılanları allah korur :)))

Gebeliğin ilk başlarında içilen ilacın bir etkisinin olmadığını biliyorum öylede duydum üzülme bir taneden birşey olmaz ve içinin rahatlaması için kan testi yaptır

allah eline almayı nasip etsin tatlım çok sağol inş bir şey olmamıştır

bi arkadaşıma hamileyken doktor parol veriyodu şimdi doğum yaptı hala içiyo parolu doktorum verdi bir zararı yok diyo demekki zararlı fdeğil mecbur kalırsan parol içebilirsin ayrıca bir tane haptan bişey olucağını zannetmem böyle şüphelenmek tense kan testi yap emin ol ona göre dıktorunun verdiği ilacı kullanırsın
boşunada stres yapma unutmaki stres hamilelikte çok zararlı bunuda unutmamanı öneririm

canım doktorlar hamilelik bilinmeden alınan ilaçlar bebeğe zarar vermiyor diyorlar korkma inşallah birşey olmaz

canım inş. birşey olmaz bende sadece minoset adlı ağrı kesici içilebilir diye biliyorum.. onu kullanabilirsin böyle durumlarda inş. bebişin vardır ve sağlıklıdır üzme kendini

canım inş. birşey olmaz bende sadece minoset adlı ağrı kesici içilebilir diye biliyorum.. onu kullanabilirsin böyle durumlarda inş. bebişin vardır ve sağlıklıdır üzme kendini

çok sağol inş bir yanım inşallah vardır diyo bir yanım varsa birşey olmuşmudur ilaçtan diye kıvranıyorum ama çok sağol umaım vardır ve HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞTIR..mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…