lütfen bilgi werin!...

MINA24

talhaamm
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
82
0
slm benm adetm 3gün gecti test yaptım cıkmadı ama şüpelerm war karnımda yani rahim bölgemde sırt üstü yatınca özellikle hareketlenmeler hissediyorum bazen cekilio gibi bazen de nabız gibi atıyo yaklasık 10gündür cok sık idrara cıkıyorum sürekli bişeler yemek istiyorum normalde günde 1 öğün yesem yeter bana ama bu ara 3 4 saatte bir midem kazınıyo 4 5 gündür sabahları adet olcak gibi sancım oluyo sonra geciyo hala olmadm sabahları uyanır uyanmaz en azından bi lokma ekmek yemesem midem az da bulanıyo
biraz arastırdım cewremdekiler de hamilesn dedi ama psikolojikte olabilirmiş lütfen bi bilgi werir misinz eger hamile isem bu ilk bebegim we cok istiyoruz

canım evli değilim hamilede değilim 7-8. haftada kalp atışı duyulur oda dr kontrolüyle diye biliyorum.boşuna telaş yapma.adet dönemin geiktiği için yemen coşmuş belli.sakin olup gidip test al.ama ben sanmıyorum canım netten araştır istersen

hareketlenme yoktur, olamaz hamıle olsanız bıle çok erken ımkansız yanı
O sıze öyle gelıyordur

Testler yanıltabılıyor, Kan tahlılı yaptırsanız?
Bız burdan ne dıyebılırız kı :26:

Cnm ilk once 3gun cok erken teste cikmaz hemn bi 10gun gecmesi lazim biraz daha bekle cnm

3 gün gecikme çok normal...test sonuçlarında da birşey çıkmamış belki bebeği çok istediğinden psikolojikman öyle hissediyor olabilirsin...

karnınızdaki hareketlenmenin bebek olduğunu sanmıyorum. hamile olsanız bile şuan mümkün değil hareket etmesi..
3 günlük gecikme de bu belirtiler için yetersiz bence.
bebeği çok istiyorsanız psikoljik olarak bunları yaşıyor olabilirsiniz.
kan testi yaptırsanız ?

Son düzenleme:
edetin geceli daha 3 gün olmuş test acaba hemen doğru yanıt verirmi?sanmam 15 geçmesi gerekir
kıpırdanmalara gelince asla bebek olamaz çünki 2 ayda hareketlenmeler başlar
2 hamileliğimden sonra anlattığın aynı olay başıma gelmişti 80 yaşındaki babaanneme sormuştum oda
RAHMİN BEBEK İSTİYO DEMİŞTİ:tabi benim bebiş küçük ya ödüm patladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…