lütfen bilgi verinnn

*Lila*^^

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
1.240
0
:sm_confused::sm_confused:CADIARZU:bbo:kafamçokkarıştışutarafagittişutarafagitti

Son düzenleme:
ateş ölçme yöntemi ile ilgili çok ayrıntılı bilgi istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim..:uhm:

canim adetin bittikten sonraki ilk gunden itibaren atesini duzenli bir sekilde hergun olcuyorsun yumurtlayacagin zaman(bu insandan insana degisir)vucut isin 36.7 ve ustu oluyor ve adet gununden yaklasik uc gun once hamile degilsen birden dusuyor ama hamileysen hic dusmuyor cnm umarim anlatabilmisimdir bir sorun varsa cevaplayabilirim

Merhaba ben ateş ölçme yöntemiyle hamile kaldım.
Şöyle yaptım, önce dijital bir derece aldım, adetimin ilk gününden itibaren her sabah yataktan kalkmadan ölçüm yapıp yazdım.Fakat şu çok önemli gün içinde ya da akşam bakma sadece sabah kalkmadan ölç.Daha sonra 36,5-36,6-36,4 gibi hergün farklı rakamlar çıkıyordu.Sonra derecemin yükselmesini bekledim bir sabah 36,8-36,9 gibi olmaya başladı.Bu reglimin 17-18. günleriydi o ay tutturamadım.Fakat daha sonraki ay anladım ki 17-18. gün yumurtluyormuşum ö yüzden 14. günden itibaren 16. ve 18. gün ilişkiye girdim tuttu:)

Yalnız şunu söylemeliyim ki doktorum bana bu yöntemin her kadında tutmayabileceğini, bazı kadınlarda vucud ısısının artmadığını söylemişti.

[/HTML]
işte benim öğrenmek istediğim tam olarak buydu, çok teşekkür ederim..

rica ederim bol şans diliyorum 3-4 ay zaman alabilir bazı aylar hiç yükselmezse korkma.öptüm.

CADIARZU:tomato::tomato:şutarafagittişutarafagitti

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…