lütfen bilen varsa söylesin yardım edin nolur

H

hasko

Ziyaretçi
hastalığıma 5 gün kala hamile olma olasılığım varmı lütfen bana yardım edin

canım daha ayrıntılı yazarsan yardımcı olmaya çalışırım...

benim hastalanmama 3 gün vardı test yapmıştım potif çıkmıştı tavuk çok severim haşlarımken kusmamak için kendimi zor tutmuştum meğer hamileymişim

Canım, kaç ayımı acaba hamilemiyim diye düşünerek geçirdim .Hep belirtileri takip ettim ama her defasında sonuçta adet oldum.Artık düşünmüyorum o kadar.Sende düşünme, stres yapma boşuna, olacağı varsa olur. a.s

özgürceye katılıyorum kesinlikle doğru canım...

Her kadinin metabolizmasi farklidir...Yani herzaman acik kapi vardir...Olabilme ihtimalin var yani...Istiyorsan Allah hayirli evlatlar versin...Cumle isteyenlerede tabiki... :)))

tabiki var...........ama eğer çocuk istiyorsan fazla dert etmemeye çalışmalısın,rahat olmalısın.........benimde üç yıl bebişim olmamıştı,o kadar çok istiyordumki,dr beni uyarınca bende başka şeylerle ilgilenmeye kafamı rahatlatmaya çalıştım...........bir süre sonra hamile olduğumu öğrendim....ALLAH tüm isteyenlere,bıcır bıcır evlatlar versin.................

Her kadinin metabolizmasi farklidir...Yani herzaman acik kapi vardir...Olabilme ihtimalin var yani...Istiyorsan Allah hayirli evlatlar versin...Cumle isteyenlerede tabiki... :)))

amin daha 2.5 aylık evliyim çok istiyorum

2 gün daha durup test yap bence.Bende 3 gün kala pozitif çıkmıştı.Yada tam adet günün bekle düşünme okadar zatenyeni evliymişsin daha.İnşallah tombalak bir kızın olur:)

bekar misiniz? Profilinizde öyle yaziyor da...Hamilelik riski olabilir ama tabi yine de test yaptirmak gerekli..

böyle bir ihtimal var. madem istiyorsun allah gönlüne göre verir inşallah... stres yapma sen yinede, eee artık haberinide verirsin di mi?a.s.

evet var.çünkü bana doktorumda demişti.sakın adet günüm yakın die korunmamazlık yapmayın demişti.oluomuş yani.inş. vardır canım.ama daha yeni evlisin..tabiki olucak allahın izniyle...
sevgilerimle

canım olasılık var tabi....rabbim hayırlısını versin... ama stres sakın yapma.... test yapacaksan da acele etme derim... bazen hamile oldukları halde adet gününden önce test yaptıklarından dolayı negatif sonuç çıkabiliyor....bence adetini bekle hatta bi kaç günde geçsin... öyle test yap... kesin sonuç için adetten 1-2 gün önce kan testini kaptırabilirsin....rabbim gönlüne göre versin...

X