LÜTFEN Bilen Cevaplasın

C

ceydaselin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ceydaselin
Merhabalar..
8 hafta önce bir ilişkim olmuştu. en son iki gün önce regl oldum şuan hala devam ediyor. beşinci haftanın sonunda eczaneden test alıp yapmıştım negatif çıktı ertesi gün ultrasona girdim doktor birşey gözükmüyor dedi ancak beş hafta geçtiyse belli olmaz dedi idrar testi yapalım dedi laboratuarda idrar testi yaptırdım oda negatif çıktı ancak ben hala hamile olduğumu düşünüyorum, psikolojikmidir nedir karnım şişti iki haftadır falan ve ara ara midem bulanıyor. bu konuda bilgisi olan birileri cevaplar diye size danışmaya karar verdim. sizce bu koşullarda hamile olabilirmiyim?

• Konu Sahibi ceydaselin
canım kanaman yoğun bir şekilde devam ediyorsa ve testlerinde negatif çıkmışsa hamile değilsindir.idrar testinde bchg değerin en az 25 ml olmalıki ölçsun 8 hafta önce ilişkiye girmişsen şimdiye kadar bchg 25 ustune çıkmış olmalıydı. diğer belirtiler psikolojiktir veya uşutmuşsundur

• Konu Sahibi ceydaselin
herhalde her zamanki gibi oluyorum yani bilmiyorum fark edemedim testi 5. haftanın sonunda yaptırmıştım ama aldığım kağıtta da herhangi bir değer yazmıyordu sadece negatif yazıyordu düşünmekten bunalıma giricem gerçekten sizce psikolojiktirmi diyorsunuz

• Konu Sahibi ceydaselin
gncl.......................................................

• Konu Sahibi ceydaselin
psikolojiktir kafaya takma kan testi yaptır aklında kalmaz

• Konu Sahibi ceydaselin
bence psikolojik bunlar hamile olsaydın testlerde ve ultrasonda çıkardı kafanı takma canım

• Konu Sahibi ceydaselin
kan testı yaptır ben 4 haftalık hamileyım 6 haftadab once ult da gorunmezmıs bugun dr ole dedı

• Konu Sahibi ceydaselin
bir türlü kurtulamıyorum hamilelik psikolojisinden birkaç gün sonra yeniden eczaneden test almayı düşünüyorum. kan veremiyorum ben malesef, yalnız şöyle bir durum var beşinci haftanın sonunda yaptırmıştım idrar testini sizce olsaydı yine de çıkarmıydı?

• Konu Sahibi ceydaselin
canım hamile olsan değerinde yükselme olurdu..
bencede değilsin..

• Konu Sahibi ceydaselin
beşinci haftadan sonra herhangi bir test yapmadın yani bilemiyorum değer yükseldimi yükselmedimi, şimdi şöyle yazayım beşinci hafta bitince test yaptım negatif, üç hafta sonra tekrar regl oldum ama nedense üzerine görmüşüm gibi hissediyorum sizce hamile olabilirmiyim

• Konu Sahibi ceydaselin
offff...............................................

• Konu Sahibi ceydaselin
aslında bende öle canım bundan 10 gün önce korunmasız ilişkiye girdim hemde 3 gün üstüste hamile kalmam geriekiyodu yada ben öle hissediyodumama neendir bilmem 3 gündürde adet oluyorum acaba üstünemü görüyorum yada hamile degilmiyim bende anlamadım ama ben hiç test falan yapmadım
acaba adetliyken hangi testler yapılıyor bilen varsa yazsınkendimi sanki hamile gibi hissediyorum belkide yanılıyorum ama ne bilim işde anneleik duygusu bu olsa gerek benim 2 olacak tabi bu arada

• Konu Sahibi ceydaselin
yokmu bilgisi olan arkadaşlar, yardımcı olun lütfen

• Konu Sahibi ceydaselin
kan testi yaptırırsan kesin sonuca ulaşırsın
ben 4 haftalık hamileyken öğrendim gebelik testi bazen tam sonuç vermeyebiliyo bende ikinci çizgi silikti bir gün sonra kan testi yaptırdım pozitif çıkmıştı
yani kan testi kesin sonucu veriyor

• Konu Sahibi ceydaselin
Canım sadece karın ağrısı mide bulantısı değildir ki hamilelik belirtisi. En önemli belirti eksik bir kere sende; adet gecikmesi. Tabii ki üstüne görme gibi bir durumu aklına getirmiş olabilirsin ama o zaman da ya testte görürdün, ya da kanamanda bir farklılık olurdu. Uzun süre isteyen birçok arkadaşımız bu şeklde belirtiler yaşadı ama sonuçta hamile çıkmayanlar çok oldu. Kendini çok fazla kaptıran kadınlarda hamilelik belirtileri inanılmaz şekilde görülebiliyor hamile olmadıkları halde. Hatta benim kuzenim 3 ay adet görmedi ve göğüslerinden süt geldi sırf kendini hamileyim diye şartladığı için. Bu kadar stres yapma, akışına bırak herşeyi

• Konu Sahibi ceydaselin
ah keşke hemen hamile kalabilsem şu belirtilerden ben de de olsa ama ben adet olacağımı hemen anlıyorum

• Konu Sahibi ceydaselin
cumartesi günü eczaneden bir test daha alıp yapacağım sekizinci haftanın sonu olmuş oluyor sizce bir gebelik varsa bu test de belli olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…