Lütfen bilen birisi bana bir şey söylesin

tedirgin1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
5
1
30
Annemin rahminde 9 cm kist varmış rahim ağzından sürünyü alındı ve kötü çıkmadı ancak kist çok büyük olduğundan kötü huylu olma olasılığı yüksek dediler. Çok korkuyorum kötü huylu ise Rahmi aldırınca da bitmiyormuş karna yayılma olacağılığı varmış bu süreci yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi günlerdir gizli gizli ağlıyorum

Çok geçmiş olsun öncelikle
Hemen kötüyü çağırmayın çok şükür rahim ağzı temiz çıkmış
Kist için patoloji sonucunu beklemeniz gerek diyelim kötü çıktı Allah korusun, illa karın içine yayılacak diye bir şey yok
İyi düşünün dua edin iyi olur inşallah
Rabbim tez zamanda şifasını versin

Kötü düşünmeyin Allah ol derse her şey olur ben liseye giderken anneme rahim ağzı kanseri dendi alınan biyopsi sonucun da ben günlerce ağladım okul hayatıma da yansıdı sonra bir kez daha biyopsi alındı bir süre geçince biz rahme yayılmıştır diye düşünürken kanser yok olmuştu bol bol dua ve tevekkül

Her namazımın sonunda ben dua ederim anneme bu hayatta annemden başka kimsem yok internette yazan şeyler de yıllardır annemde var sürekli kusardı midesi hep şişerdi bir türlü gitmezdi doktora şunu yedim oldu bunu yaptım ondan diye. En son tesadüfen gitti ve kistin varlığını öğrendi şimdi çok korkuyorum benim de bütün hayatıma yansıyor sanki kötü nir şey çıkmış gibi sürekli ağlıyorum

Seni anlayabiliyorum canım Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin Şu an yarım yamalak hatırlıyorum ama çok moralimin bozuk olduğu arkadaşlarımın beni teselli ettiği günleri hatırlıyorum bir de ameliyat beklerken annemin sonuç temiz çıktı demesini. Bişeyler oluyorsa da bir sebebi vardır olmuyorsa da. Bu hayatta hepimiz bir şeylerden imtihan ediliyoruz Rabbim imtihanımızı sabırla geçmeyi nasip etsin annelerimiz ve sevdiklerimize yanı başımızdan eksik etmesin şifa versin inşallah

Amin hepimizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…