Gebeliğe Hazırlık lütfen bi yardım edin delircem

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

beyzahnm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
307
121
38
şubat 28 de adet oldum adetimin 5 günü günde bir kez klomen kullandım 5 tane içtim ovü testi ile yumurtlama denedim ya göremedim ya anlamadım 22 mart itibari ile kahve lekelenmem oldu bi kac gün sonra geçti yerini beyaz akıntıya bıraktı düzenli adet olmuyorum 6 nisan olmam lazımdı olmadi kendim testler yaptım negatif kan verdim 10 gün önce 0.2 cıktı tarlusal kullandım ama hala adet olamadım ben ne yapam acaba çıkmadı mı testte diyorum sizce ne oldu bana

kasık ağrılarım falan hepsi geçti hiçbir adet belirtimde yok doktora da gidemiyorum kan testini sağlık ocağına vermiştim

şubat 28 de adet oldum adetimin 5 günü günde bir kez klomen kullandım 5 tane içtim ovü testi ile yumurtlama denedim ya göremedim ya anlamadım 22 mart itibari ile kahve lekelenmem oldu bi kac gün sonra geçti yerini beyaz akıntıya bıraktı düzenli adet olmuyorum 6 nisan olmam lazımdı olmadi kendim testler yaptım negatif kan verdim 10 gün önce 0.2 cıktı tarlusal kullandım ama hala adet olamadım ben ne yapam acaba çıkmadı mı testte diyorum sizce ne oldu bana
Geç döllenme olduysa kanda çıkmaz zaten biraz daha bekle tekrar kan ver ilaç da alma emin olana kadar

malesef kullandım ilacı bitti 4 gün yasak var ankarada bitsin doktora gidecem artık
Bende ankara dayım dr sami ulusta randevusuz alıyor 5 den sonraya da dr var nöbetçi dr ben oraya gitmistim bende adet geçti bug7n gidersem bende gideceğim oraya

Bazen yapıyor klomen böyle. Bi muayene olmanız lazım kist mist oluşmuş mu kontrol edilmeli. Ona göre söktürücü verir doktor. 🤗
sağlık ocağına gidince adet söktürücü yazdı bende kullandım kac gün sonra oluyorki bilginiz var mı ilaç bitince

Anladım canm tamam o zaman randevu al öyle git hem beklememiş olursun acil bir şey olursa da bana yaza bilirsin artık ankara daki hastaneleri ezber yaptım 😄
özelden görüşelim sosyal hesaplardan falan ne dersin senden fikir alırım

22 marttaki lekelenme yumurtlama olsaydı adet olurdunuz yerleşme olsaydı testlerde çıkardı 1 ay olmuş baya zaman geçmiş. Tarlusalın gebelikte kullanımı zararlı değil merak etmeyin aksine gebeliği destekler. Biraz daha bekleyin olmazsa bi gebelik testi daha yapın bence. O lekelenme ara kanama gibi geldi bana

22 marttaki lekelenme yumurtlama olsaydı adet olurdunuz yerleşme olsaydı testlerde çıkardı 1 ay olmuş baya zaman geçmiş. Tarlusalın gebelikte kullanımı zararlı değil merak etmeyin aksine gebeliği destekler. Biraz daha bekleyin olmazsa bi gebelik testi daha yapın bence. O lekelenme ara kanama gibi geldi bana
ara kanama nedir acaba günde iki yada 3 damla oldu

X