lütfen bi cevap verin

sub

deniz gözlüm
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
778
225
günaydın arkadaşlar acaba ben yerleşme kanamasımı geçirdim şöyleki adetimi dün olmam lazımdı evvelsi gün ve dün benden bir kere kahve leke geldi ve bugün hala bişey yok benim günümden bir gün önce leke gelir ve adet günü akşamına sökülür ama hala bişey yok ne dersiniz umut varmı yerleşme olabilirmi

test al canım bi eczaneden test ol bakalım kesin bişey söylenemez bu durumda

umutlandırmak istemem sizi ama bende de adet dönemimde kahverengi leke olmuştu. ama sadece bir kez ve çok azdı. bence idrar testi için de erken çıkmaz daha. ben adetimden 1 hafta sonra dr a gitmiştim. alttan muayene edip anlamıştı, kanda değerim sınırda çıkmıştı. 2 gün sonra tekrar gitmiştim.

cevabın için sağol canım bende kararveremedim test yapmak için senin adet öncesi belirtin varmıydı

cevabın için sağol canım bende kararveremedim test yapmak için senin adet öncesi belirtin varmıydı

kusura bakmayın çok geç yazıyorum siz zaten sonucu öğrenmişsinizdir. umarım pozitiftir. benim adet öncesi tek belirtim düşmeyen ateşti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…