lutfen bana yardmici olun arkadaslar..

pferd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
180
4
merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum konusacak ve sorucak kimseyi bulamyorum sizlerden baska.. araniza kabul ederseniz sevinirim
2 hafta once adet oldum iki gun surdu diger gunler su , kahverengi ve siyah gordum genelde benim adet 7 gun surer simdide beli kemerim cok agri var devamli tuvalete giderim hep uykum var miyedem agryo ve kilo vermisim karnimda sesler var daima sanki acikmisim gibi doktora gitmemisim fazla bilgimde yok size ben hemile mi kalicagim yoksa neyim var lutfen yardim edin senağlamasenağlama

canım, fazla beklemeden hemen doktora git, bak ben hasta olmadım 3 ay boyunca hep erteledim ha bugün ha yarın şimdi hastanelerdeyim hep...

merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum konusacak ve sorucak kimseyi bulamyorum sizlerden baska.. araniza kabul ederseniz sevinirim
2 hafta once adet oldum iki gun surdu diger gunler su , kahverengi ve siyah gordum genelde benim adet 7 gun surer simdide beli kemerim cok agri var devamli tuvalete giderim hep uykum var miyedem agryo ve kilo vermisim karnimda sesler var daima sanki acikmisim gibi doktora gitmemisim fazla bilgimde yok size ben hemile mi kalicagim yoksa neyim var lutfen yardim edin senağlamasenağlama

arkadaşım hamile olabilirsin test yaptırdınmı hiç?bence en yakında doktora gitmen lazım ihmale gelmez böle şeyler güsel haberlerini bekliyoruz ALLAH yardımcın olsun...:Saruboceq::CüvCüv:

merhaba arkadaslarim kaderizm ve camasirsuyu cevap verdiniz icin sag olun yok ben hala test yapmadim bi doktorda gitmemisim ben daha 50 gundur evliyim erken diyorum onun icin gitmemisim ve ne yapicagima bilmiyorum

canım doktora git. adetlerin düzenli iken düzensiz olmadı normal değil.
ayrıca hamile olma ihtiyalinde var tabi.
İyi haberlerini almak dileği ile.

Canım benim hemen doktora git belki yeni evli olduğu için problemli oldu adetin ama sen genede git inşallah hamilesindir

merhaba arkadaslarim kaderizm ve camasirsuyu cevap verdiniz icin sag olun yok ben hala test yapmadim bi doktorda gitmemisim ben daha 50 gundur evliyim erken diyorum onun icin gitmemisim ve ne yapicagima bilmiyorum[/QUO

erken olduğunu düşünsende kaçış yok bundan biliyosun bence ya test yaptır yada doktora git için rahatlasın böle düşünerek yaşanılmazki tabi en iisini sen bilirsin ALLAH herkese istediği zamn versin:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek:

cnm sen hemen bi dr git inşallah hamilesindir ...bende bu ay inşallah hamile kalmak istiyorum ..şimdiden tebrikler

canım en azından evde yapılan idrar testlerinden al eczaneden yap hemen hamişsen ve kanaman olmuşsa hemen doktora görünmen gerekebilir.... adet düzenindeki bozukluk yeni evli olduğun içinde olabilir... ihmal etme. git bi test al yap bekliyoruz sonucu bize yaz....

merhaba arkadaslar nasilsiniz bana yardim etiniz ve desteginiz icin cok sagolun sanirim haklisiniz test yapmam lazim adetime 10 gun kalmis daha dun cok rahatsizdim sabaha kadar uyumadaim bel ve karinim agriyla ve cok gazm var adetim genelde cok duzenli , evet haklisiniz yeni evliyim diye kaciyorum sanki kendimden size insala guzel habelerimi yazarim insala hepimiz bebeisimiz en ksa zamanda kucagimiza aliriz .. gozlerinizden operim

nasilsin arkadaslar..
merhaba kizlar naslsiniz kac gündür haber yok özür dilyorum cok rahatsizdim yataga dusmustum bugün adetime adeime 4 gün geciyo ama hala adet degilm dün eczaneden bi test aldim yaptim sabah tek cizgi cikti testa yaziliyoki en az 3 saat idrara cikma diye bende iki saat cikmamistim ,cikmayinca hemen testi suyla yikadim ama bu bes saat geciyo cizgi hala yok olmamis bende gene test yaptim cizgi yerindeyidi ben simdi cok uzuluyorum gercekten degilmiyim hamile ya bu belirtler nedir peki hala cok sik idrara cikyom bel kemer karin agrim var geceleri atesim cikiyo sabahlayin sanki yok oluyo miyde bulantim var gözleriimn ucu rengi koulasmis bide karnimda mavi cizgiler var bide göbgimde tama asaga dogru kahverengi cizgi var bas agrim var ya daha cok... peki bunlar ne ..ne yapicagim bi kac gün sonra doktora gidecegim randevu almisim ama canim hec gitmek istemyo ..yardiminizi bekliyom

merhaba kaderzim nasilsin canim
merhaba kizlar naslsiniz kac gündür haber yok özür dilyorum cok rahatsizdim yataga dusmustum bugün adetime adeime 4 gün geciyo ama hala adet degilm dün eczaneden bi test aldim yaptim sabah tek cizgi cikti testa yaziliyoki en az 3 saat idrara cikma diye bende iki saat cikmamistim ,cikmayinca hemen testi suyla yikadim ama bu bes saat geciyo cizgi hala yok olmamis bende gene test yaptim cizgi yerindeyidi ben simdi cok uzuluyorum gercekten degilmiyim hamile ya bu belirtler nedir peki hala cok sik idrara cikyom bel kemer karin agrim var geceleri atesim cikiyo sabahlayin sanki yok oluyo miyde bulantim var gözleriimn ucu rengi koulasmis bide karnimda mavi cizgiler var bide göbgimde tama asaga dogru kahverengi cizgi var bas agrim var ya daha cok... peki bunlar ne ..ne yapicagim bi kac gün sonra doktora gidecegim randevu almisim ama canim hec gitmek istemyo ..yardiminizi bekliyom

testi suylamı yıkadın?? :1shok:
canım o testler tek kullanımlık..
hem daha dur bekle bakalım 2 hafta olmuş adetini göreli..
eğer çok şikayetin varsa doktra git derim..

pferd güzelim doktora git ve sorunlarını anlat eğer hamilelik belirtisi olarak görürse hepsini ve başka sorun yoksa eminim kan testi isteyecektir ki kan testinde kesin sonuç alırsın hayırlı haberlerini bekliyoruz..

canımeşine söylesene seni bi dra götürsün hemen Allah korusun başka bişey varsa gözardı ediyosun hamileliğe takılmışsın.inşallah hamilesindir canım bi sağlıkocağı falan yokmu gitsen orda test yapsan anladığımkadrıyla tecrübesizsin pek bilmiyosun.yada bi sağlık merkeszinde kan testi yaptırsan

sagolun arkadaslar benim randevu yarin...benim kafama karistran nedir biliyomusunuz o kadar agri belirtelrim varki adet olmuyorum son adet tarihim 11 - 1iki gun duzensiz surdu peki niye negative cikti ..korkarimki bi kis yada iltihab cikmasin gayet oncelikle evlenmeden once bi sorunum yoktu..
haklisiniz yarin erkenden doktora gidecegim

X