Lutfen bana kalp'ten bir dua

Lena Nil

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
2
3
39
Arkadaslar ben bir ev almak istiyorum ve sizlerin degerli dua'larina ihtiyacim var evin fotografini paylasacam. Sizlerinde ne muradi ne dilegi varsa Allah gonluze gore versin benim icin bu salavat-i-serifini okursaniz Allah'im sizden bin kere razi olsun okumasanizda yinede hersey gonlunuzce olsun huzur mutluk saglik nese icinde kalin

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym
AMIN

Harika bir ev. Yeri de çok güzel. Hamilelerin duası kabul olurmuş, dilerim allahtan evi alıpta içinde yaşamak sana hayırlı olacaksa, hanendeki huzur, neşe bozulmayacaksa en kısa zamanda evi almak nasip olsun.

Harika bir ev. Yeri de çok güzel. Hamilelerin duası kabul olurmuş, dilerim allahtan evi alıpta içinde yaşamak sana hayırlı olacaksa, hanendeki huzur, neşe bozulmayacaksa en kısa zamanda evi almak nasip olsun.
Tesekur ederim InsAllah saglikli sihatli melegini kucagina alirsin Allahim herseyi gonlune gore versin

Al sana 1 hamile duası daha :) gönlünden geçeni allah hayırlısıyla nasip etsin. Hayirszsa da hayırlıya çevirip mutluluğuna mutluluk katsin. Içinde mutlulukla neseyle geçen günleriniz olsun

Mazlumun duası da kabul olurmuş. Hani olan ALLAHIM size hayırlı zamanda bu güzel evi nasip etsin INSAALLAH. Salavatla da okuyup dua ettim.

Allah içinde mutlulukla , huzurla oturmayı nasip eder insallah. Rabbim kalbinizdekini hayatınıza nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…