Lütfen bana akıl verinn?

BBAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
897
75
Merhaba aranıza yenı uye oldum cok uzun zamandır takıp edıyordum o yuzden cok guvenıyorum burdakı yorumlara.
SAT tatihim 26 haziran normal şartlarda 7 gun sora regl olmam gerekıyor cumartesi gunu beta hcg yaptırdım 44,75 cıktı 2 gun sora yanı dun yıne tekrarladım 1,20 cıktı ama herhangı bır kanamam falan yoktu dun aksam cok az kahverengı lekelenmem oldu. Ve bugun cok az yın egelıyor ama azalıyor. Acabahamıle olabılır mıyım yerlesme kanaması olabılır mı ? ne yapmalıyım lutfen akıl verin ..

Evet kı testıde aynı yerde yaptırdım sımdı cok korkuyorum azcık lekelenmem var acaba hamılemıyım hamıleysem dusuyormu

slm hamilesin ama bebk düşüyo canım.değerin ilk güzel çıkmış.ağır falan mı kaldırdın

Hiç bişi kaldırmadım aksıne cıktıgı gunden ıtıbaren hem uzandım bısı olmasın dıye. Neden bı anda bu kadar dustu deger anlamadım. Sun aksam da lekelenmem oldu sımdı durdu. Anlamadım reglı gunum gelınce reglı olmazsam tekrar test yaptırıyım mı acaba? Ama ben gıtmesını ıstemıyorum kıı

Birde sağ kasıgımda ıgne batması gıbı agrı var hıc olmazdı sankı ıgne batıp batıp cıkıyo belımde bı o kadar agrıyor. Analamadıgım ıde cok duygusalım bu ara. ınsallah varsa dusmuyodur :KK43:(

canım kimyasal gebelik yaşamışsıın kadınların %80 yaşarmış fakat bunu hissetmezlermiş bile sen cok erken test yaptırdıgın için farketmişsin bence bi daha bu kadar erken test yaptırma he bide sunu söliymm bu gebelikler kanama bile olmadan kendiliğinden yok olabiliyo bana doktorum öyle sölylemişti bence zamanında reglini olursun ama genede regl günnde tekrar yaptır test için rahat eder

cok tesekkur ederı. Keske hıc yapmasaydım da bılmeseydım. kısmet bı sorakı aya zaten deneyerek yasadıgımız bı olay degıldı korunuyorduk dıane 35 le cunku. hapı bıraktım onumuzdekı ay ne olcak bakalım

büyük ihtimalle kimyasal gebelik yaşıyorsun bendede böyle olmuştu ilk sonucum 65 çıkmıştı 2 gün sonra 42ye 2 gün sonrada 10a düşmüştü normal regl gibi olmuştum ben bi doktora görün bence

Evet randevu aldım bugun. Yanlız sıze bısı sormak ıstıyoprum reglıme 7-8 gun falan var bugun aksam esımle ılıskı yasasak hamıle kalma ıhtımalım varmıdır. Cunku ben polıkıstık over ıcın tedavı gordum dogum kontrol hapıyla su anda kıstım yok. Ve 7 gun oncesı gebelık ıcın ne kadar verımlı olur?

X