lütfen bakarmısınız ????

escape09

sadece ben ve sen(:
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
84
0
40
slm kızlar pardon ii geceler arkadaşlar size birşey danışıcam . adetim 3 aydır 35 günde bir geliyor geçen ayın 17sinde oldum ve 35günde bir olduma göre ayın22sinde gelmesi gerekiyor fakat adet belirtilerim bugüne kadar vardı ama hepsi kayboldu:S bugüne kadarda sigarayı fazla kaçırdım:S bir şey daha bu ay adet belirtilerim çok farklı idi sabah garip bir bulantı taki bişiler yiyene kadar geceleri mide yanması ve göğüs uçlarımda sızı ara ara çok fazla kasık ağrısı ama şimdi yani ayın21sinde hepsi kayboldu ne kasık ağrısı var ne mide yanması ne göğüslerde hassaslık ya herşey kayboldu şişkinliğim bile sanki adet olmuş gibiyim ama yok:S sigaradan korkuyorum birde hamilelik olabilirmi ama varsa neden adet ağrılarım herşey kayboldu ne olur bana fikir verin:S

canım telaşlanma hemen 2-3 gün daha bekle eğer heveslenip tahlil yaparsan sonu hüsran olabilir. İnşallah hamilesindir ama hamilelikte adet olucakmışın gibi ağrılarda oluyor. tabii bu kişiden kişiye değişebilir. belirtilerin hamilelik belirtisine benziyor ama seni umutlandırmak istemem. sen en iyisi 2-3 daha bekle adetin gelmezse ona göre davranırsın. hayırlı haberlerini bekliyoruz İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…