Lütfen bakar mısınız 🙏

Melekk1919

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2022
219
199
Öncelikle herkese merhaba. Sevgili anne adayları lütfen bana bi yorum yapın. Kendimi dinlemeyeceğim dediğim bu ay vücudumun vermediği belirti kalmadı Yumurtlamadan beri geçmeyen şiddetli bel ağrım var. Yumurtlamadan 6 gün sonra kasık ağrım başladı bi kaç gün aralıksız. Şimdi ara ara oluyo. Mide yanması var. Afedersiniz çok gazım var. Göğsümde çok bişey yok hafif hassasiyet sadece. Yumurtlama döneminden sonra önce süt beyazı sonra yoğun şeffaf akıntım oldu ama birden kesildi hiç akıntım yok 2 gündür kupkuru Biliyorum test yapmadan biz nerden bilelim diyebilirsiniz. Ama duramıyorum sürekli burdayım, sürekli okuyorum ama bir de kendim sormak istedim hamile arkadaşlara aynı belirtileri yaşamış olanlar varsa diye. Bu arada tahminen yumurtlama günüm 2 si. Onu baz alırsam yarın 14. gün yani regl olmam gereken gün. Ama uygulamada gösterilen 20. si. Sizce ne zaman test yapmalıyım ? Bir de regl öncesi belirtilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

Yarın beklenen regl tarihiniz ise erken gebelik testi yapabilirsiniz? Gebelik varsa eğer belki doğru sonuçlanır.

Yarın beklenen regl tarihiniz ise erken gebelik testi yapabilirsiniz? Gebelik varsa eğer belki doğru sonuçlanır.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben ovülasyon vs. yumurta takibi yapmadım. Bu yumurtlama gününde görülen şeffaf yumurta akı kıvamındaki akıntıya göre yumurtlama 2 si diye yorumladım. Ona istinaden yarın diye düşünüyorum. Yani bu benim tahminim. Son 2 aydır reglim düzensizleşti o yüzden net takip edemiyorum. Yarın yapsam çıkar mı sizce ?

Bahsettiğiniz akıntının 1-2 gün öncesini de değerlendirmek gerekiyor diye biliyorum. Düzensizleşmiş de olsa aşağı yukarı regl tarihinize birkaç gün varsa erken gebelik testi yaparsanız silik de olsa çıkar diye düşünüyorum.

0 üstü 0 hiç yok 4 aydır psikolojik olabilir hepsi herkesin farklı hamileliği okuduğun diyosun okumadan bu kdr kendini dinlemez sen belki sorunsuz geccen ama okuduklarin beyninde yer etmiş sende dinledikçe kendini varmış gibi görünüyor

Eğer 2 sinde yumuerladığınıza eminseniz yarın ilk idrarla hcg testi yapın varsa çıkabilir ,uygulamalar yanılabilir onu baz almayın,

Evde ovulasyon testi varsa onunla şansınızı deneyebilirsiniz belki bir ihtimal Eğer regli gününüz bugün ise yapabilirsiniz insandan insana fark eder ama ben 4 gün kala öğrenmiştim, birde erken gebelik testi değil kaset test kullanın bence

25 inde test yap

Yok malesef ben ayın 13. ünde test yaptım negatifti o yüzden çok umudum yok ama belirtilerime baktıkça da umutlanıyorum. Rabbim hiçbirimizin umudunu boşa çıkarmasın sizin de Allah bağışlasın bebişinizi

Umutsuz olmamak lazım ben 6 gün kala yaptım yoktu umudumu yitirmedim ondan sonra 4 gün kala yaptım silikte olsa gördüm inşallah Rabbim sizede nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…