Lütfen bakar mısınız acil idrar testiyle ilgili

audreywaldorf

Aşkım Sen Benim Balımsın
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
433
5
Kızlar daha önce konu açtım ama pek yardımcı olmadılar.14ünde bir ilişkiye girdim.Reglim 23ünde olurdu genelde 4 gün gecikmeyle oldum.Reglim normal mi açıkçası anlamadım ama bi gariplik yoktu.Reglliykenn idrar testi yaptım negatifti.Bidaha yapıcam test güvenemiyorum.Yaşım küçük buyüzden kafaya takıyorum ve uyuyamıyorum bile.idrar testi 3-4 tane daha alıp yapıcam.en olmadı kan testi.Ama babamın üstünden bakıldığı için haberi olur oyüzden korkuyorum.lütfen bir yardım eli uzatın idrar testi ne zaman KESİN SONUÇ verir.

idrar testi adet günü geçtikten 3 4 gün sonra kesin sonuç verir ama kan testi en garantisi

4 gün gecikerek oldum ama.hem internet beni çok korkuttu yani,yok regl olunabiliyomuş bazıları gidiyomuş dört aylıkken anlıyomuş.

canım adet olmuşsun işte sen hamile olmaktan mı düşük yapmaktan mı korkuyosun

hamile olmaktan korkuyorum oyüzden ya.biliyorum herkes çocuk istiyo şımarıklık gibi geliyo bu ama henüz bi çocuğu bakamam evli de değilim istenmeyen çocuğun nasıl yetiştiğini en iyi de ben bilirim bu yüzden en uygun zamanı beklemem lazım ve o zaman kesinlikle şuan değil

canım yaşımda küçük diyorsun bundan sonra çok dikkat et olur mu adet olmuşsun sen ama evli değilsen kendine dikkat et.

bugün doktora gittim kan testi yapmadı ultrasonla baktı karnımdan bişey yok dedi temiz dedi hatta kağıdını da verdi.artık bişrey yoktur dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…