Lütfen arkadaşlar MASUM için dilekçe!!! bunu yapanın yanına bırakmayalım

demlicay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
208
1
42
ARKADAŞLAR SıZLERDEN BıŞEY RıCA EDıYORUM. TECAVÜZE UĞRAYAN MASUM'U BıLMEM DUYDUNUZ MU? ıLGıLı LıNK AŞAĞIDA BıLGı SAHıBı OLMAYANLAR ıÇıN:
http://www.hayvansevergazetesi.com/...evde-kapatilip-tecavuz-edildionun-adimas.html

MASUM ıÇıN BıR DıLEKÇE VERMENıZı RıCA EDıYORUM, O ZAVALLININ KENDıNı SAVUNACAK BıR LıSANI YOK, ONA BıZLER LıSAN OLALIM VE TÜRKıYE ÇAPINDA BAŞLATILAN BU DıLEKÇE KAMPANYASINA LÜTFEN SıZ DE KATILIN. NASILSA BAŞKALARI DıLEKÇE VERıR DEMEYıN, 100 KıŞı VERECEKSE 101 OLSUN BıR KıŞı DAHA VERSıN. AMAÇ NE KADAR ÇOK SES DUYURABıLıRıZ VE BU DAVA KAZANILIRSA TECAVÜZE UĞRAYAN BAŞKA CANLAR ıÇıN DE ÖRNEK DAVA OLARAK GÖSTEREBıLıRıZ VE HER TECAVÜZCÜYE AYNI CEZAYI BELKı DE DAHA FAZLASINI ALDIRABıLıRıZ. LÜTFEN SıZLER DE ÇEVRENıZDEN TOPLAYABıLDıKLERıNıZE DıLEKÇE HAZIRLAYIN HEP BıRLıKTE VERıN DıLEKÇELERıNıZı. BU CUMA SAAT 13:30'DA BEN SAVCILIKTAYIM LÜTFEN SıZLER DE BULUNDUĞUNUZ YERLERDEN KATILIN. MASUMUN YERıNE KENDıNıZı KOYUN LÜTFEN VE ONA GÖRE DÜŞÜNÜN RıCA EDıYORUM. DıLEKÇE ÖRNEĞı AŞAĞIDA, GEREKLı YERLERDEKı PARANTEZ ıÇLERıNDE YAZILANLARA GÖRE SıZ KENDı BıLGıLERıNıZı YAZACAKSINIZ O KADAR.

TÜRKIYE'nin neresinde yaşıyorsanız oradaki savcılıklara asagıdakı dılekce ve ısım adresiniziı yazarak
T.C ıZMıR BAŞSAVCILIGINA gönderilmek üzere yazıyorsunuz en başına ve adlıyeye gıdıp oradakılerın yönlendırmesı ıle sayı ve numara alıp nufus fotokopınız ıle ıadelı taahhutlu yolluyorsunuz.
Hepsı bu kadar .. MASUM bu kadarını hakkedıyor degılmı?

evet arkadaşlar bu konuyu okuyan arkadaşlarımız mutlaka vardır
yoksada link den okuyabilirsiniz
bu konuyla alakalı bir çok hayvan severimiz tepkisini, seslerini yükseltmekle kalmadı ve en yakın adliyelere gidip suç duyurunsa bulunmaya devam ediyoruz
geçtiğimiz pazartesi ben şişli adliyesinde bir grup hayvansever ile birlikte dilekçelerimizi savcılığa verdik
Türkiye nin her neresinde olduğunuz hiç farketmez en yakın savcılığa dilekçenizi vermeniz yeterli
dilekçe örneği benim elimde mevcut isteyenlere özel den mesaj atabilirim veya nette de bu konuyla ilgili mutlaka dilekçe örneği bulabilirsiniz
bu adamın adı adresi herşeyi belli
hepbirlik olalım ve bu adamı yargıya taşıyalım
bu bizim insanı görevimiz, bu sapığın insanların arasında bizim çocuklarımızın arasında elini kolunu sallayarak gezmesine müsade etmeyelim

Son düzenleme:
ayrıca masum hakkındaki son aldığımız bilgiler ise;
hamile olan masum un 9 yavrusu ölmüş ve bir operasyon yapılmak zorunda kalınmış, rahmi alınmıştır
masum ne yemek yiyor ne de su içebiliyormuş,insanlardan da çok korkuyormuş
veteriner zorlada olsa beselyebildiğini söylüyor
bunlarda gazete haberlerinin linkleri
http://www.radikal.com.tr/Radikal.a...leID=986042&Date=16.03.2010&CategoryID=79LIYE EYLEMı.

http://dha.com.tr/n.php?n=-kopege-tecavuze-suc-duyurusu-2010-03-16

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/_Masum_a_tecavuz.htm?ArticleID=22667

http://www.milliyet.com.tr/hamile-kopege-tecavuz/turkiye/sondakika/15.03.2010/1211557/default.htm

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2010/03/14/kopek_tecavuzcusu_icin_suc_duyurusu_yaptilar

bunlar sadece bazı gazetelerin haberleri
bunun gibi bir çok gazetede bu haber yayınlandı
kayıtsız kalmayalım lütfen

Bu iğrenç yaratıklarla aynı ülkede hatta aynı dünyada yaşamaktan utanıyorumalsanaalsanasmile
Bana da dilekçe örnekleri maille geliyor. Bu tür rezaletler Allah kahretsin ki çok yaşanıyor. Ben de başvuru yapacağım.Bu bölüme çok az uğrayan var nedense. Umarım hayvansever herkes duyarlı olur.
Ülkemizde yaptırımlar gereği gibi uygulansaydı böyle dünyaya rezil olmazdık.

ellerim titriyor resmen :KK43:(( o adamı parçalayabilirim şu an...
bu öğleden sonra ilk işim savcılığa gitmek olacak !!!

ellerim titriyor resmen :KK43:(( o adamı parçalayabilirim şu an...
bu öğleden sonra ilk işim savcılığa gitmek olacak !!!

Aynen öyle canım. Bunlar insan diye değer görüyorlar. Dilekçe ayrıntılı olarak yazılmış Demlicay arkadaşta var. Sağolsun isteyene gönderiyor. Sadece isim adres yazmak kalıyor.
Sadece hayvanseverlik adına değil, insanlık adına da bu yaratıkların ceza almasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmamız gerekir. Para cezası ile salıveriyorlar. Bu yaratık ceza alırsa bundan sonrakiler için emsal teşkil eder. Lütfen duyarsız kalmayalım.Bugün hayvana dadanır, yarın çocuklara bu caniler.
Ben de öğleden sonra gidiyorum işlemleri yapıp göndereceğim. İsteyene akşam geldiğimde ben de gönderebilirim dilekçe örneği.

inanamıyorum lanet herif, ne denir bilemiyorum bu yaratığa uygun bir kelime bulamıyorum malesef :KK43:(

ben örnek bir dilekçe yazdım size de kopyalıyorum arkadaşlar. Belki bir faydası olur. Bende gidiyorum bugün inş.

T.C.

GUZELBAHCE KAYMAKAMLIK MAKAMINA

24.06.2004 Tarih ve 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunun 4/a fikrasinca butun hayvanlar esit doğar ve bu kanun hükümleri cercevesinde yasama hakkına sahiptir. Bu Kanunun amacı; Hayvanların rahat yasamalarını ve hayvanlara iyi ve uygun muamele edilmesini, temin etmek, hayvanların acı, ıstırap ve eziyet cekmelerine karsı en iyi sekilde korunmalarını, her turlu magduriyetlerinin önlenmesini sağlamaktır.

5199 sayili kanunun 17 maddesi hükümlerine uyulup uyulmadigini denetleme yetkisi Bakanliga aittir.Bakanlikca bu yetki mahalin en buyuk mulki amirine yetki devri suretiyle devredilir),

Hayvan hakları yasasının denetlenmesi konusu ıl Çevre ve Orman müdürlüğünce 12.07.206 tarih 4016 sayılı yazıyla Mülki Amriliklere devredilmiştir,

Ayrica ilcede devleti temsil eden ve yasalarin uygulanmasini saglayan en yetkili kamu gorevlisi olmanız dolayisiyle 5199 sayili hayvanlari koruma kanununun ilcenizde uygulanmasi konusunda makamınıza basvuruyoruz.

Guzelbalce sinirlari icinde 6.3.2010 tarihinde,Mustafa Atas isimli sahis hamile bir kopege 2 gun tecavuz etmis,kopege sokakta bakan Senem Avcı tarafindan gorulerek Guzelbahce karakoluna sikayet edilmistir.

Makaminizdan,hayvanlari koruma,denetleme ve ceza kesme yetkinizi kullanarak adi gecen sahsa idari para cezasi kesmenizi rica eder,4982 ve 3071 sayili kararlar geregince tarafimiza bilgi verilmesini rica ederim.

Saygilarimizla,

AD SOYAD

TC KıMLıK

ilgi: sikayete konu olan haber linki

http://www.hayvanse vergazetesi. com/haber/ 1831-2-gun- bir-evde- kapatilip- tecavuz-edildion un-adimas. html

ızmir Guzelbahce'de hayvanseverler tarafindan bakilan MASUM adli hamile kopege, Kars Kagizman nufusuna kayitli MUSTAFA ATAS adli sapik tarafindan iki gun boyunca bos bir eve kapatilarak tecavuz edilmistir.

Polisteki ifadesinden kisinin 471 sk. no:43 Kapılar adresinde ikamet ettigi anlasilmistir.

bu konu ile ilgilenen, adliyeye suc duyurusunda bulanan herkese cok teşekkür ediyorum
1 kişi bile türkiyenin hayvan hakları yasasının değişiminde destek olucak
bizler geleciğimizi çocuklarımıza emanet edicez belki bazı şeyleri başarabilirsek daha güzel bir dünya emanet etmiş olucaz
yasaların değişmesi için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız belkide bu başlangıç olur
izmir deki arkadaşlarımdan aldığım duyumlara göre
izmir savcılığında, tüm türkiyeden dilekçe yağıyor buraya olmuş

Bu konuyu buraya aldığın için, yardımcı olduğun için biz teşekkür ederiz canım.
Bugün eşimle ayrı ayrı dilekçeyi gönderdik. Savcılık kanalıyla gönderildi bizimki.
Bir kişi de bir kişidir. Böylece toplumsal tepkiyi oluşturabiliriz. vereliniortak

insan değil ki aciz varlık...yani gerçekten bu dünyada katil olmamak için bahane bulmak gerekiyor,bu adamı kessen adam yerine koyarlar...evet biraz sert tepkim ama malesef çileden çıkıyor insan...acilen bir yasa çıkması lazım bunlar hadım edilmeli hadım!!! yarın benim de ilk işim savcılığa uğramak olacak...

Allah kahretsin sizin gibi insanları ya
gönderiyorum bende dilekçe lanet insanlar
insan demeye bin şahit lazım kahretsin ne istediniz şuncacık hayvandan ya

ya böleleri nasıl salınıor ya cezalarını çekmeli allahın cezaları ya artık yaşanmaz oldu daha neler duyucaz ya

şuanda bu yaratık burda olsa evire çevire döverdim...nasıl bir vicdan var bunlarda insan desem insan olamazlar..hayvan desem hayvanlara hakaret etmiş olurum..sadece yaratık diyorum insan kimliğine bürünmüş pislikler...böyle zulmü yapanlar zulümlerin en beterini görsünler caniler:mymeka:

Allah kahretsin onları !!!!!!!!!!!!!!!! ayyy çok kötü oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Konuyu burada paylaştığın için teşekür ederim...Maalesef verilen dilekçe sayısı toplam 53 ve bu sayı yetersiz

Konuyu burada paylaştığın için teşekür ederim...Maalesef verilen dilekçe sayısı toplam 53 ve bu sayı yetersiz

Bu bilgiyi nerden aldın canım. Bir yanlışlık olmalı bence. Bütün dernekler ayağa kalkmıştı.
nasıl böyle bir şey olabilir?bilmiyorumkismile

Evet ben de araştırdım ve çok şaşırdım.
İnsanların tepkisizliği bu vahşilerin önünü açıyor demek ki.
Koskoca Türkiye'de 53 kişi. İnanılacak gibi değil.mafoldumben
Tepkiler hep internet ortamında onbinlerce kişinin Allah cezasını versin demesinden ibaret maalesef.
Çok üzgünüm.:gitme:
.

evet arkadaşlar maalesef ki o kadar
ah vah diyip olmuyor bazı şeyler ne yazıkkı
bu dünya hepimizin sadece insanoğlu için yaratılmamış ama öyle sanılıyor işte
herkes taşın altına elini koysa sızlanmalarda kalmıycak

X