lütfen acilll cevapppp....

onuseviyorum

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
1.436
10
benim adet belirtilerim göğüs şişmesi,karın ağrısı falan işte....adet belirtilerini görüp yinede o ay hamile olduğunu öğrenen varmıııı?cevap lütfen

Evet hamile olduğunuz halde adet belirtilerini yaşayabilirsiniz. Hatta hamileliğinizin ilerleyen zamanlarında normal regl döneminizde yaşadığınız tüm belirtiler yine yaşanır.

ya ben hamile kalmaya çalışıyorum da.kendimi tatmin edeyim diye sormuştum.sağol içimi rahatlattın.fazla ümitlenmek istemiyorum aslında.aranızda hamile kaldığı zaman bu belirtileri gören varsa yazabilirmi lütfeeennnn....

canım bende aynı belirtileri yaşamıştım ama benim kasıklarımda arada bir kasılma falanda oluyodu birde eğer göğüs uçlarında arada bir yani qünde 1 kere de olsa karıncalanma oluyosa kesin hamilesindir

ben hamile kaldıktan sonra bile regl oldum hamile olabileceğimi bile düşünmemiştim bebişimi öğrendiğimde 13 haftalık olmuştu bile sen ede bir test yap pozitif çıkarsa kan testini yaptırırsın

ben hamile kaldıktan sonra bile regl oldum hamile olabileceğimi bile düşünmemiştim bebişimi öğrendiğimde 13 haftalık olmuştu bile sen evde bir test yap pozitif çıkarsa kan testini yaptırırsın

Hamile Kaldiğin Zaman Adet Belitilerini Aynen Yasarsin Ama Adet Gelmez Sivilcelerin Bile çikabilir Ama Adetin Gelmeye Hiç Niyeti Yoktur:) Umarim Hamilesindir Allah Gönlüne Göre Versin Cnm...

Hamile Kaldiğin Zaman Adet Belitilerini Aynen Yasarsin Ama Adet Gelmez Sivilcelerin Bile çikabilir Ama Adetin Gelmeye Hiç Niyeti Yoktur:) Umarim Hamilesindir Allah Gönlüne Göre Versin Cnm...

canım sağol inşallah ama insan bazen diyorki şimdiye
kadar olmadı şimdimi olcak
off ne biliyim saoğlun yazdıklaınız için.....:a015:

adet belirtileri ile aynı kasık bel ve karın ağrısı olur.hatta leke kan bile gelebilir.

Bende Yarin Adet Olmam Gerekiyor Ama Bakalim Belim Ve Kasiklarim Agiriyor 1 Haftadir Akintim Bile Var Ama Bakalim Inşallah Hamileyimdir.

benim adet tarihim de bugün ve bendede adet olacakmışım gibi belirtiler var
bazen hamileyim galiba diye umutlanıyorum
bazen de hiç ihtimal vermiyorum
bakalım bekleyip göreceğiz

Kizlar Bende Pazartesi Olmam Gerekiyo Inşallah Olmam Rutin Adet Ağrilarim Başladi Korkuyorum Inşallah Adet Olmam Bu Ay Farkli Olrak Her Ay Göğüslerim Sizlardi Bu Ay şiştiler Ama Sizlama Ağri Yok Inşallah Hamişizdir Kizlar

canım hamilelik belirtileriyle regli belirtileri hemen hemen aynı olduğu için anlaşlması güç oluyo.ama sen kendini daha iyi bilirsin .bu belirtiler daha önce nasıldı.şimdikiyle kıyasla mesala benim. kasıklarım ağrımazken ağrım vardı ve bacaklarıma vuruyodu.bide birden sıcak basması oluyodu..umarım hamişşindir canım.:emir_bebek:

X