lütfen acilen bi bakar mısınız?

nur_45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
1.532
1
39
mrb arkadaşlar ben en son 22 şubatta adet gördüm...yaklaşık 11 gün önce bi idrar testi yapmıştım sonuç negatifti:KK43:dün tekrar test aldım 2 tane labmen markasında birisini dün öğleden sonra yaptım ilk çizgi net ikinci çizgi ise silik ama orda bi çizgi olduğu belli...çok heyecanlandıkkk bugün sabah aç karnına tekrar bi test yaptım yine aynı ilk çizgi net ikinci çizgi silik ama varlığı belli...nasıl düşünmeyilimm...daha öncedende çok kere test yaptığım için negatif sonucu iyi biliyorum ilk çizgi net geri kalan kısım bembeyaz oluyor...yanı ben öyle biliyorumm lütfen bişiler söyleyin....

aynı şey bu sabah benim başıma geldi ikinci çizgi çok silik:))
sanırım hamileyiz, haberleşelim tamam:KK66:

ayyyyyyyy gerçekten mi ya çok şoktayımm inanamıyorum...sizce yanılma payı var mıdır?:KK43:

ayyyyyyyy gerçekten mi ya çok şoktayımm inanamıyorum...sizce yanılma payı var mıdır?:KK43:

iki kere yapmissin canim, bence hamilesin.

Yarin istersen bide kan degerlerine baktir, tam emin olmak icin.

Ama demedi deme,aileniz zenginlesiyor opuyorumnanaktan

iki kere yapmissin canim, bence hamilesin.

Yarin istersen bide kan degerlerine baktir, tam emin olmak icin.

Ama demedi deme,aileniz zenginlesiyor opuyorumnanaktan

mutluluk reçetem beni gerçekten çok mutlu ettin...inan çok sevindim inş dediğiniz gibidir içimde kelebekler uçuşuyo ama ben kendimi tutmaya çalışıyorum çok korkuyorum yanılma varsa diye ama sanki hamileymişim gibi geliyor aynı zamanda inş öyledir dua edin

mutluluk reçetem beni gerçekten çok mutlu ettin...inan çok sevindim inş dediğiniz gibidir içimde kelebekler uçuşuyo ama ben kendimi tutmaya çalışıyorum çok korkuyorum yanılma varsa diye ama sanki hamileymişim gibi geliyor aynı zamanda inş öyledir dua edin

Dualarimiz seninle canimopuyorumnanaktan

Icin rahat olsun,hayirlisi ne ise o olsunkaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim canım. Pozitif sonuç %99 yanılmaz. Yani silik de olsa ikinci çizgi çıkmış. Benim de gebelik testim gayet silikti ama şimdi oğlum 4 aylık oldu. Siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah...

arkadaşlar haklı bende de öyle oldu ve kesin son uç için kan testi yaptırdım ve o da pozitif, inş seninde olur canım sağlıklı olsun da

aminn inş arkadaşlar içimi rahatlattınız gerçekten teşekkür ederim yanı o zman ben hamile moduna alıştırayım mı kendimi:)çokkk heyecanlıyımm yaa

aminn inş arkadaşlar içimi rahatlattınız gerçekten teşekkür ederim yanı o zman ben hamile moduna alıştırayım mı kendimi:)çokkk heyecanlıyımm yaa

ayyy ne güzell tebrikler cnm bneim:))) darısı tüm istyenlerin başına:)) ne gibi bwlirtilerin vardı kuşumm??

tebrikler.. hemen kan testi yapın bence. allah ikinize de kucagınıza almayı nasip etsin saglıkla insallahhh

saolun darısı tüm isteyenlere inşaallah:)

amin özgecim inş bişi sorucam sana kan tahlili yaptırdın mı ya da bir daha test falan yaptın mı ben çarşamba sabahı kan testine gitcem inş merak ettim sen yaptın mı diye

X