Lütfen acil yardım!!!!

poyrazsel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
69
0
42
Arkadaşlar, ben kasımın 23 ünde adet oldum .Dün ise akıntı şeklinde pembemsi kan gelmeye başladı.Daha adetime 11 gün falan var. İlk kez başıma böyle bir şey geliyor. sebebi ne olabilir?

akıntı haala devam ediyomu ki canım?yerleşme kanaması birkaç gün sürmez benim bildigim ama.inşş öyledir.hayırlısı inş.

merhaba aranıza yeni katıldım 22 yaşında dört yıllık evliyim bebek istiyorum olmuyo yumurtlama sorunum var ilk hamileliğimde düşük yaptım çok zordu bebeğimin kalp atışı yokdu tekrar olurmu artık hiç hayal edemiyorum tükendim

dört gün sürdü. sonra kesildi. şu an yok çok şükür.
daha öncede düşük yaşadığım için tedirginim. İlgine teşekkürler

merhaba aranıza yeni katıldım 22 yaşında dört yıllık evliyim bebek istiyorum olmuyo yumurtlama sorunum var ilk hamileliğimde düşük yaptım çok zordu bebeğimin kalp atışı yokdu tekrar olurmu artık hiç hayal edemiyorum tükendim

öncelikle geçmiş olsun. Tedavi ile de olsa düzelecek bir durum. Daha yaşında çok küçük zaten. Ben de ilk hamileliğimde düşük yaptım. Bende de aynı endişeler var. Hala kan göreceğim diye lavaboya bile giderken elim ayağım titriyor. Ama umudumuzu kaybetmemek lazım.

dört gün sürdü. sonra kesildi. şu an yok çok şükür.
daha öncede düşük yaşadığım için tedirginim. İlgine teşekkürler

canım benimde yerleşme kanamam 3 gün sürmüştü diğerindede 4 gün oldu ama biri pembe diğeri kahverengiydi pembe olan kanamam durmuştu bebişimde durdu kahverengi olanda düşük yaptım ağır kaldırma bekle adet gününü öyle test yap hakkından hayırlısı bakalım.

canım benimde yerleşme kanamam 3 gün sürmüştü diğerindede 4 gün oldu ama biri pembe diğeri kahverengiydi pembe olan kanamam durmuştu bebişimde durdu kahverengi olanda düşük yaptım ağır kaldırma bekle adet gününü öyle test yap hakkından hayırlısı bakalım.

çok sağol umarım dediğin gibidir ben de düşük yaşadım ilk gebeliğimde ama kahverengi leke kese gözüktükten sonra gelmişti sonra kanamam oldu yoğun bir şekilde ve düştü ama bu lekelenme daha adetime 11 gün falan oldu üşütmeyle falan alakası olabilir mi ki?

X