Lutfen acil yardim edin

Solancicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
79
25
26
Arkadaşlar merhaba ben 1 5 yıllık evliyim doktorum hic sikintim olmadigini soyledi ve bana klomen verdi bir de folik asit 2 ay kullandim ilk ay adetim 3 gun gecikti 4. Gun siyah kan geldi ve 3 gun surdu doktorum klomen e devam etmemi soyledi bu ay da 25 inde adet olmam gerekirken 24 unde cok az hafif lekelenmem oldu akiskan ve kahverengi renkte adet olsum sandim pedim 2 gun boyunca hic kirlenmedi sadece peceteye sildigimde geliyodu ayin 26 sinda hic gelmedişuanda beyaz akintim var ve hep ıslaklık hissediyorum doktorum yurt dışına gittiği için onu aradim klomen i bu ayda aynı şekilde kullan dedi bu arada yaptığım idrar testleri hep negatif cikiyo bun gecikmeli 8 gun oluyo ve sonuç hala negatif klomeni de hala kullaniyorum sizce ne olabilir üstüne gorme olsaydı sonuç negatif çıkar miydi bi de klomen den kaynaklı gecikme olabilir mi

tarihler cok karısmıs asama asama sorayım :)
adetiniz gecikti mi ?
kac gün gecikti?
kan testi verdiniz mi?

tarihler cok karısmıs asama asama sorayım :)
adetiniz gecikti mi ?
kac gün gecikti?
kan testi verdiniz mi?
25 inde adet olmam gerekiyodu bi gün öncesinden kahverengi akintim oldu 25 inde de devam etti 26 sında olmadım kahverengi akintim sadece peceteye geliyodu sonra bi daha olmadım 9 gündür bişey yok idrar testi yaptım negatif cikiyo hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…