Lütfeenn Yardım Vajinal ağrı zonklama

Bayanpollyanna

вír gün kєndíní duαnı чαşαrkєn вulαcαksın "sαвrєt"
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
35
623
Merhaba canlar aranıza yeni katıldım
Benim sorum şöyle
2 ay sonra vajinal yanma nedeniyle kadın doğuma gittim smear alındı ağrı var diye antibiyotik yazdı doktor biraz sikayetim geçer gibi oldu neyse 1 ay sonra smear geldi ve doktorum mantar var dedi krem ve fitil verdi isim vermek olmuyor galiba 2 ay sonra smear tekrarlayalım dedi.
Düzenli şekilde kullandım biteli 3 gün oluyor bu arada elma sirkesi su karışımı ile de taharet aldım ama sarı akıntım yanma ve zonklama geçmedi arada bacağa doğru ağrı da vuruyor randevu düşüremiyorum maddi durumdan dolayı özele de gidemiyorum ve korkuyorum nete bakınca rahim ağzı kanseri yazıyor bu tür şikâyeti olanlar var mıydı acaba lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim hepinize

Smear de kanser manser çıkmamış abartmayalım.

Yalnız mantardan başka şeyler olabilir evliyseniz eşinizden cinsel yolla bulaşan başka bir hastalık bulaşmış olabilir. Siz en iyisi bir gidip genel cinsel yolla bulaşan hastalık testi de yaptırın.
Mantar varsa ilaç ile geçmeli ama bacaga vurması ilginç o nedenle hastaneye gidecekseniz de SGK ile anlaşması olan başka bir hastaneye gidebilirsiniz. Maddi durumunu bilmiyorum ama sağlık daha öncelikli olmalı ilerlerse daha çok masraf çıkar...

Smear alınırken adetim yeni bitmiş sayılırdı rahimde hafif kızarıklık var dedi ondan alındı smear.Sonucunda ise mantar denildi cinsel yolla bulaşan hastalık testinin adı nedir?

Smear alınırken adetim yeni bitmiş sayılırdı rahimde hafif kızarıklık var dedi ondan alındı smear.Sonucunda ise mantar denildi cinsel yolla bulaşan hastalık testinin adı nedir?
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar burada biraz bilgi var onun dışında ise sadece mantar da olabilir. Bence tekrar bir test yaptırın. Kandida kadınlarda çok yaygın oluyor eşle birlikte tedavi edilmesi gerekiyor. Doktorunuzun bunu bilmesi lazım tabi ben doktor değilim :)

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah mantar enfeksiyonudur

Çok geçmiş olsun canım. Eğer vajinal yanma,acı ve kaşıntı varsa genellikle kandida mantarından şüpheleniyor doktorlar. Eczacımın tavsiyesiyle kullandığım ve 2 gün kadar kısa sürede etki gösteren bir krem öneriyim: coresatin. Eğer sıklıkla bu sorunu yaşıyorsan kesinlikle elinin altı bulundur bu kremi

Allah razı olsun canım benim hamdolsun azaldı sarı akıntı var sadece

Merhaba sorununuz çözüldü mü cok zaman geçmiş üzerinden ama aynı sorunu yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…