Lütfeeenn bilen arkadaşlar

Kumrlmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2022
111
11
34
Arkadaşlar ben gebelik düşünüyorum umreye gidicem adet olmamak içinn geciktrici içsem bi zarari olur mu çünkü ilacı adet gününden önce içmem gerekiyo varsa bişeyler zarari olur mu lüften bilen arkadaşlar yardimci olun

Merhaba daha önce adet geciktirici hap kullandım yıllar oldu ismini hatırlamıyorum ama sadece bir hafta geciktirdi en son karnım çok şişmişti çok rahatsız etmişti beni hapida düzenli kullandığım halde maalesef bir hafta sonra adet olmustum. Herhangi bir zararı yok diye biliyorum ama bir eczacıya danissaniz daha iyi olur

Teşekkur ederim peki adet olmadan kaç gün sinra atmaliyim ben dğün zamani kullanmiştim 1 gün önce adetten kesmedi beni yine olmuştum

1 hafta 10 gün etki ediyor Max. Ben balayımda kullandım. Yine ağrı vs yapıyor bilgin olsun belirtilerini kesmiyor sadece kan gelmesini engelliyor. Eczane nasıl kullanacağını zaten söylüyor. Günlük olarak alman lazım kaçırırsan regl geliyor hemen

Ablalar merhaba. Ben bu ay çok rahatsızlandım ve antibiyotik tedavisi gördüm diğer ayda adetim 4 gün gecikmişti ağır bir grip geçirdiğim için. Normalde bu ay salı günü regli olmam gerekiyordu fakat salı günü sınavıma denk geldiği için eczacıya sorarak adet geciktirici kullandım. cuma akşam,cumartesi,pazar ve pazartesi içip ilacı kestim. Şuan hala regli olmadım ve aşırı şişliğim var. Yardımcı olur musunuz gelir mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…