''Lutenyl'' isimli ilacı kullanıp adet gecikmesi yaşayanlar

byn_angel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
404
32
Kızlar ''Lutenyl'' isimli ilacı kullanıp adet gecikmesi yaşayanlar var mı?
İdrar neatif çıktı,35.günüm :/
19-28 haziran günleri arasında kullandım :/
Başka belirti hissetmiyorum :KK43:((

Son düzenleme:
7-10 gün gibi geciktirme yapıyormuş,sonra geldi

8. gün bekliyorum hala ve karnımda 5 gündür bi dolgunluk ve hafifi agrı var.insallah bende olurum ya bekliyorum hala sen oldun dimi.bu ilac adet söktürücülerden en hafifi sanırım farlutal ödem yapıyormus.doktor fazla vücuduna yüklenmeyelim dedi ve bu ilacı verdi.

8. gün bekliyorum hala ve karnımda 5 gündür bi dolgunluk ve hafifi agrı var.insallah bende olurum ya bekliyorum hala sen oldun dimi.bu ilac adet söktürücülerden en hafifi sanırım farlutal ödem yapıyormus.doktor fazla vücuduna yüklenmeyelim dedi ve bu ilacı verdi.

evet ve nihayet bitti,bir daha da kullanmam,zaten her belirtiden şüpheleniyoruz hayallere dalıyoruz,böyle olunca da canım yandı aslında.kullanmam :KK66:

evet ve nihayet bitti,bir daha da kullanmam,zaten her belirtiden şüpheleniyoruz hayallere dalıyoruz,böyle olunca da canım yandı aslında.kullanmam :KK66:

neden kullanmıyosun canım bu sanırım yan etkisi en az adet söktürücü doktor fazla yüklenmeyelim dedi bunu verdi ama sen hamilelik düsünyon demi:)insallah olur canını sıkma.sogan kürü yapıyonmudene derim.ya adetim böle yogun deil kahve kırmızı renkli seninkidemi öyle oldu canım

neden kullanmıyosun canım bu sanırım yan etkisi en az adet söktürücü doktor fazla yüklenmeyelim dedi bunu verdi ama sen hamilelik düsünyon demi:)insallah olur canını sıkma.sogan kürü yapıyonmudene derim.ya adetim böle yogun deil kahve kırmızı renkli seninkidemi öyle oldu canım

benim adetimi geciktirdi.bu yüzden kullanmayacam.yoğun değildi.

benim adetimi geciktirdi.bu yüzden kullanmayacam.yoğun değildi.

anladım canım sen cocuk düsünyon farlutal progestan gibi ilaclar verir belki doktor.ben gecen ay farlutal kullandım yumurtam olusmustu hatta doktorda dedi ilaçsızmı adet oldun die 2 kez sordu dedim farlutallla oldum dedim ben ilaçsız adet olamıyorum.farlutal ödem yapyomus ben bekar oldugum için daha hafif lutenly verdi ben evlenen dek bunu kullanacagım.bence doktora danısıp yeni bir ilaç kullan canım insallah faydasını görürsün bende adet olamıcam die korktum bu kadar uzun sürünce adetimde yogun deil aynen

anladım canım sen cocuk düsünyon farlutal progestan gibi ilaclar verir belki doktor.ben gecen ay farlutal kullandım yumurtam olusmustu hatta doktorda dedi ilaçsızmı adet oldun die 2 kez sordu dedim farlutallla oldum dedim ben ilaçsız adet olamıyorum.farlutal ödem yapyomus ben bekar oldugum için daha hafif lutenly verdi ben evlenen dek bunu kullanacagım.bence doktora danısıp yeni bir ilaç kullan canım insallah faydasını görürsün bende adet olamıcam die korktum bu kadar uzun sürünce adetimde yogun deil aynen

evet ya bebek için,olur da hamile kalırsam tuttunsun diye işte,gereksiz görüyorum artık :S

bitki kürlerini kullanabilirsin.hayıt tohumu da düzenlermiş.

evet ya bebek için,olur da hamile kalırsam tuttunsun diye işte,gereksiz görüyorum artık :S

bitki kürlerini kullanabilirsin.hayıt tohumu da düzenlermiş.

sogan kürünü yapıyorum simdi hayıtıda sogandan sonra deneyecegim bende hamiş kalmak için forumlardan kayıt ettiğim birkac yazıyı yollım sana ben kayıt etyom ilerde kullanmak için

Kür: Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı

Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına içilir. ,

2x25U+7A

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Kuru Soğan (Allium cepa)

Kür: Polikistik overe karşı
Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kahverengi kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıtmadan içilir. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içilir (öğleden evvel ve öğleden sonra veya akşam). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatmadan önce uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adet bitiminden iki gün sonra on gün boyunca yine günde iki kez uygulanır. Soğutmadan ve ılıktan sıcak olarak içilmelidir. Soğuk içilmemelidir.

Not: Soğan kürüne en uygun başlama zamanı adet bitiminden 2-3 gün sonrasıdır.

Not: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız.

Canım bende pcoydum dr tedaviye başlamak gerek dedi o ay hayıt tohumunu ezip bir bardak suda 5 dk kaynatıp içtim günde iki bardak 15 gün yumurtlamama kadar sonra bıraktım o ay 2 yumurtam gelişti drda şaşırdı ve hamile kaldım sen tedaviden önce bide hayıtı dene

Canım bende pkosluyum, çörek otu, rçın ve bal karıştıyosun, ben göz kararı yapıyorum, 2 yemek kaşığı bal,1 tatlı kaşığı tarçın ve çörek otu karştırıyodun, sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı alıyosun, önemli olan adetin 3 günü başlıyosun, 15 gün devam ediyosun, yumurtlama başladığı güne denk geliyo zaten , umarım anlatabilmişimdir

Ama ben bu arada boş durmadım internetten araştırma yaptım ve mucize hayıt suyu ve testere dişli aslan pençesi ile tanıştım.Hayıt tohumunu sabah kahvaltıdan sonra ve gece yatmadan önce 1 tatlı kaşığına yakın olmak üzere ezdim ve üzerine kaynak su ekleyip 10 dk. ağzı kapalı demlendirip içtim.Testere dişli aslan pençesinide akşam üzeri 1 tutam alıp üzerine kaynak su ekleyip 10 dk. ağzı kapalı demlendirip içtim.Öğle yemeklerinden sonra 1 tane bebe aspirini içtim.Her gün Meryem suresini okudum.Babam benim için 4444 tane salat-ı tefriciye okudu

canım ben 2 ay boyunca hayıt otu kullandım ve hamile kaldım..hayıtı eziyorsun pek ezilmiyor ama ezebildiğin kadar sonra 1 bardak sıcak suya 1 çay kaşığı hayıt atıyorsun ve 10 dk. bekletiyorsun günde 2 defa aç karnı olmak üzere içtim ama hiç bırakmadan daha sonra bal tarçın çörek otunu karıştırıp günde 3 defa 1 er kaşık yedim Allaha şükürler olsun bana yaradı darısı başına

teşekkür ederim.bu ay hurma polenini kullanacaktım ama misafirim vardı unuttum,başımı kaşıyacak zamanım olmadı :/
ateş ölçüyorum ben de :)

X