Dudak Makyajı Lush sweet lips[tavsiye]

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Size bu şirin şeyi tanıtmadan edemedim:)Ürünün vaat ettikleri:

Tüm Lip Scrub ürünlerimiz pudra şekeri ve organik jojoba yağları kullanılarak, dudaklarınızı yumuşatmaları ve pürüzsüz hale getirmeleri için özel olarak üretilmiştir. Yumuşak eksfoliye edici etkisi sayesinde dudaklarınızın daha fazla nemi depolamasını sağlar ve bu sayede çatlak oluşumunun önüne geçer. Ayrıca dudaklarınızın pul pul olmasını engelleyerek onlara ipeksi bir yumuşaklık verir ve harika bir öpücük için hazır hale getirir. Bu ürünü özelikle sevgilinizle buluşmadan önce mutlaka kullanmalısınız. Vanilya ve çikolata tadında..

Bu ürün dudak peelingi.Toz şeker kıwamında ama diş fırçasıyla kullanılacak bir ürün değil dudaklarınız tahriş olabilir.Parmak ucuyla kullanmak ve dudaklarınızı birbirine sürtmek yetiyorMuhteşem bir tadı var,ben peeling yapmaktan çok yiyorum:)Peeling yaptıktan sonra dudaklarınız yumuşacık oluyor,capcanlı duruyor ve pürüzsüz bir görünüme sahip oluyor.Eskiden daha çabuk çatlardı dudaklarım bu ürünü kullandıktan sonra kolay kolay çatlamıyor.Fiyatı,18.90 TL,herhangi bir Lush mağazasından satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…