Saç Bakım Ürünleri Lush Çılgınlığı! :)

Allegra

Rüya'm gerçek oldu :)
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
758
14
Ben de Lush'a abone oldum resmen, Lush'ın yaseminli katı şampuanını aldım hem saçlarımı yumuşacık yapıyor hem de muhteşem kokuyor hergün banyo yapmak istiyorm yaa kaydirigubbakcemile3 Saç bakım maskesi de çok harika, hem doğal (cidden doğal birkaç hafta içinde kullanmak gerekiyor ve buzdolabında saklanıyor) hem de rahatlatıcı, kafa derimin nefes aldığını hissediyorum. Saçlarım da acaip parlaklık kazandı. Çoook memnunum ben duyurulur hihoyyyt yerimseniben

urunlerin tam ismini ve fiyatlarini yazar misin
tabi sac tipini de.

hakkaten bi çılgınlık varda bızım haberımızmı yok bılgı lutfen

ben bunu ilk kez duyuyorum
kaç tl bu ürün heryerde bulunur mu

Şampuanın adı Godiva: Lush - Godiva (55gr) Katı şampuan sabun gibi görünüyor, saç tipi ile ilgili bir açıklama yapmadı satıcı kız aslında bana sordu yağlı mı kuru mu saçınız diye ben normal dedim saçlarım yumuşak ve parlak olsun istiyorum dedim bunu verdi. Sadece kokusu için bile alırdım ama süper bişiy. Yaklaşık 80 kullanımlık - Fiyatı 20 TL

Saç maskesi de Hair Doctor: YENı TAZE SAÇ BAKIM KREMıMıZ Bu da dediğim gibi tamamen doğal buzdolabında saklayıp birkaç haft içinde tüketmen lazım. 2-4 kullanımlık benim saçlar biraz gür o yüzden 2 kullanım anca olucak. Fiyatı da 22 TL bu biraz pahalı geldi ama güzel bi ürün.

internetten sipariş ediliyo dedim ama maske internetten alınmıyomuş kızlar buzdolabında saklanıyo ya kargoya veremiyorlarmış onu okudum şimdi yazayım dedim burdan internetten şampuan falan alınabilir

valla süper;bikaç gün önce kargom geldi;numune talep etmiştim;gönderdiler.maskesini kullandım az önce ilk kullanımda siyah noktalarımı dışarı çıkarttı;şampuan göndrmişler yağlı saçlar için;azcık kime yeticek derken az bişeyin bile nasıl köpürdügüne şahit oldum ve saç diplerim parladı..yağlı saçlar için çok şampuan denedim ben;genelde taranmaz hale getiriyor saçı..ama saçım yumuşacık oldu..
kullandıgım diğer ürün duş jeliydi;deniz tuzu var içinde o da çok rahatlatıcı..ve son olarak yağ oranı çok az olan nemlendirici;onuda sürüyorum hemen yiyor cildin..
herkese tavsiye ediyorum..
konu sahibi iyi ki açmışsın konuyua.s.

İyi ki açmışım di mi beni de acaip sardı zaten gidip gidip bişeyler alıyorum kaydirigubbakcemile3
Sen hangi duş jelini aldın? duş jeli alıcam ama karar veremedim ben adı sanı var mı?
Nemlendiricileri çok güzel evet ben katı nemlendirici aldım banyodan çıkınca bi sürüyorum yumuşacık ve yağsız süper!
Zaten banyolarım artık seremoni şeklinde oldu bi giriyorum çıkamıyorum bi türlü zemuszemus

rub rub adı ;valla iyi ki açmışsın allegra..özellikle saçlarıma nasıl mutlu oldum..arınıyorum resmen en bitkiselindenalkisalkisalkis
katı nemlendiriciyi nasıl kullanıyosun?

Aslında masaj kremi diye geçiyor, katı bi halde, eline alınca ya da vücuduna sürünce ısıyla eriyor tavsiye ederim: Lush - Each Peach (and Two`s a Pear) (65gr) Sıcaklarda tutmamak lazım ama bizim ev hep çok sıcak olur ben o yüzden buzdolabında saklıyorum. Hele yazın dolaptan çıkarıp sürünce süper oluyo limonlu da zaten serin serin ohhh zemuszemus

Buarada rub duş jeline baktım netten deniz tuzu yasemin limon mimoza diyor, kulağa çok hoş geliyo ilk fırsatta alıcam bundan çook mersii opuyorumnanaktan

anladım canım;para durumumu ayarlayınca birkaç ürün sipariş edicem hemen;senin imkanın var yerinden gibip bakabilirsin hepsine..gerçekten banyoda kısa süre kalan bana bile bi değişiklik oldu;banyo keyfe dönüştü..

Sen de ızmir'de değil misin cnm? yaşadığınız yer kısmında izmir yazıyor ya izmirdesin sandım ben.

alsancakta a var sanırım;istanbul'un birkaç yerinde var..caım ben izmirliyim ama görev sebebiyle manisada ilçedeyiz..
arkadas sormuş kargo ücreti verdim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…