Göz Makyajı lumigan göz ilacı ve kirpikler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sedeff86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
2
0
merhaba değerli arkadaşlar.2 yıla aşkındır formu takip ediyorum ama üye olmak bugüne kısmetmiş.evet bende kirpiklrimin uzamasını ve dolgunlaşmasını istiyorum.hem de çok:KK43:
bi sürü tarif var sitede hemen hemen hepsini denemişimdir sürmediğim yağ kalamdı ama istediğim sonucu alamadım bi türlü.yine araştırma yaparken lumigan die bi ilacın acaip derecede kirpikleri uzattığını gördüm tabi yan etkileride varmmış.ben bu ilacı almak istiyorum ama cesaret edemiyorum.dedim ki belki formda kullanan olmuştur bana yardımcı olur.bide şuna bi bakın allah aşkına mükemmmel değil mi.kim istemez ble kirpik...gerçekten maşallah

Merhaba. :) Benimde kirpiklerim kısa diye nette araştırırken lumiganı gördüm.geçenlerde göz kontrolüne gittiğimde doktora sordum göz tansiyonu olanlar kullanıyormuş.kirpikleri uzatıyormuş o yüzden soruyorum dedim.Uzatıyor ama sonradan kötü mü oluyor ne böyle bir şey söyledi.Yan etkileri var yani.Bende peki kullanmam dedim.
Ama yinede sen bilirsin.Belki kullanan arkadaşlar yazarlarsa buraya yan etkileri olmuşmu diye öğreniriz.

Güzel ve yararlı gibi görünüyor, kullanmak isterim; ama gözlerim miyop olduğu için derecesini ilerletmez umarım.

saçmalamayın arkadaşlar bu ilaç glokom tedavisinde kullanılan ciddi bi ilaç
kafaya göre sırf kozmetik kaygılar için kullanılacak kadar basit değil

X