Lufen bakin.. Neden hamile kalamiyorum....

SILAYA

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
316
0
42
Arkadaslar ben art arda 3 dusuk yaptim kan pihilasmasi oldugunu tespit ettik. bukez hamile kalir kalmaz ignelere basliycaz. ama 4 aydir hamile kalamiyorum. sizce neden bilgisi olan varmi. ayni zamanda cinko, folik asit, ve kan sivilastirici corasprin kullaniyorum. acaba o yuzden mi hamile kalamiyorum lutfen yardim edin. cok uzuluyorum. cevaplarinizi bekliyorum.........:1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2:

canim cinko erkekler icin faydali kadinlar icin tam tersi fazlasi zararli. kim soyledi almani? eger doktorun soyledi ise ok ama kendi kendine aliyorsan bence alma. ayrica bak hamile kalabiliyorsun dusuklerinin de sebebi belli ona gore davranirsin. hic hamile kalamayanlar var canim ne diyelim ki simdi sana?
insallah su mubarek gunlerde duamiz kabul eolur da hepimiz kaliriz.

Oncelikle gecmis olsun ayni seyleri yasamisiz hemen hemen.Benimde bes dusugum var.Ama sebebi bir turlu bulunamadi bence sukretmelisin sebebi bulunmus ne guzel ona gore tedbirini alirsiniz ve insallah bebisine kavusursun.Hamile kalmak icin dort ay cok uzun bir sure degil bence biz biraz heyecanli oldugumuz icin ilk aydan kalmak istiyoruz ama hayirlisi bende suan ayni asamadayim.Ben bes alti ayda falan hamile kaliyorum.Yumurtlama donemlerine falanda dikkat ediyorsundur herhalde sabret insallah en kisa zamanda hamile kalirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…