Lucid Rüya zımbırtısı beni korkutuyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aynen baktım ruyamda acı cekmeye baslıyorum ruyada oldugumun bılıncıne varıp az sonrada uyanıyorum

Aynen, bana da sıradan geliyor. Ben de bu yüzden öğlene kadar yatıyorum bazen. Mesela geçen gün 12-1 gibi kalktım ama bütün gün geçmeyen bir baş ağrısına sahiptim o gün.
Ve genellikle uykudan başım ağrayarak uyanıyorum.
Hatta bir kere, uykumda başımın deli gibi ağrıdığını hissederek uyumaya çalıştım iyice.
Ve en son, burnumdan bişey süzüldüğünü anladım, elimle sildim, su mu bişi sandım.
Şöyle gözümü aralayıp baktım , kan.
Burnum kanamış , uykumun içinde, başımın ağrısından.

Ah bunu burada söylediğim için ALLAHIM beni affetsin.
Ama nasıl olsa beni tanımıyorsunuz :)
Rüyalarım genellikle çıkar. Malum oluyor yani.
Geçen amcamların döndüğünü gördüm, ve yanında amcamın kayınbiraderini gördüm şaşırdım filan. O kayınbiraderin işi ne yani rüyamda.
Babam rüyamdan 2 gün sonra, amcamların 14 yıldan sonra Türkiye'ye geleceğini, kayınbiraderi ile iş yapacağını söyledi.
Ve bir çok şey. Şaşırabileceğin bir sürü şey :)
Tsunami görüyorum sık sık. Şu ara.
Bir kere gördüğümde, endonezya mıydı ?Unuttum. Orada olmuştu.
Bir çok şey. Bilinçaltım çok müdahale etmiyor rüyalarıma :)
Arada sırada saçmalatıyor .

bırrrrr benim de kendi rüyalarımdan korktuklarım çok olmuştur... ilginç ama rüyamın bir kaç gün üst üste devam etme durumu bile oldu, bilinçaltı dedim üstünde durmadım... dizi gibiydi ama, heyecanla yatıyordum acaba bu gece neler olacak diye :)))

lucid rüya da görüyorum fakat rüyada olduğumu farketmeme rağmen uçmak gibi kompleks şeylere cesaret edemiyorum... rüya gördüğümün farkındayım ama atlamıyorum yani, ya da bana zarar verecek bir adama 'bu bir rüya' diyemiyorum, kaçma yolunu seçiyorum... ufak tefek deişiklikler evet ama tam yönetemiyorum... bu konuda biraz acemiyim galiba, ama çok ilgimi çeker :)

Rüya görürken bunu fark edip,rüyamda o rüyayı başkalarına anlatabilme yetisine sahibim ben de....sabah olduğunda bunu anlatma çabasına girişmek daha zor ' rüyamda seni gördüm,sanarüyamı alatıyordum,o rüyada da şunlar şunlar oluyordu....' gibi.baktım çok zor oluyor,kendime saklıyorum artık

bunu ben de yazacaktım yazmayayım dedim :))
rüyalarımda bazen telefon numaraları görürüm, konuştuğum insan mı diye uyanınca arar konuştururum ve tutar misal...
össye hazırlanırken küsüratıyla puanımı görmüştüm, babam ise hangi üniversiteyi kazanacağımı gördü...
en acısı da yakınlarım son nefeslerini verdiği anlarda ben rüyamda onların öldüğünü görürüm ((

kız onlar nası ruyalar :18:
Allah tan uyanmıssın en krıtık yerlerde

Hani bi olay vardı bi ülkede bi kadının kocası sürekli rüyasında kaza geçirdiğini veya kalp krizi gibi şeyler görüyormuş hatırladığım kadarını söylüyorum. eşine sürekli anlatıyormuş rüyalarını. adamında hiçbir sağlık problemi yokmuş. bir sabah kadın uyandığında kocasının nefes almadığını görüyor ve araştırıyorlar bu olayın rüyada yaşananlardan olduğu kanısına varıyorlar. bunun bi adı vardı ama şimdi hatırlamıyorum. şu an tırstım biraz bendee :18:

Kız insan uyurken hic üst kattaki komşunun telefonun titreşimini duyarmi

Yada baska bir odadaki konuşmaları.

Demekki ben baya ölü gibi uyuyormusum.:2:

Azcık içince çok güzel uyuyorum ama.
Tabi içkici sanmasınlar beni.
Ayda yılda bir çok sarhoş olmadan çakır keyif olmak güzel oluyor.
İşte o zamanlar dinlenerek kalkıyorum uykudan.
Sırf bu yüzden, her gece içip öyle yatayım diyorum
Vampirellayım resmen ya :)
Eveeet , benim bir arkadaşım daha var o da öyle.
Ölü gibi uyuyor.
Çoğu tanıdığım öyle. Ölü gibi.

O numara görme işini hiç yaşamadım. İlginçmiş :)
Ama diğerlerini ben de yaşıyorum. Ben daha çok kefen görüyorum.

Annemin dayısı ölmeden önce, büyük dedenin, yani o daayının babasının, mezarını gördüm.
O mezarlıktan içeri girdim, yürüdüm. Ve mezarını buldum. O kadar rahatsız hissettim ki kendimi. Çok kötüydü.
Birkaç gün sonra dayı öldü. Nereye gömsek filan diye düşünüyorlardı, yenge yoktu ama ortamda.
Boşuna düşünmeyin, babasının üstüne gömülecek dedim,Sadece annem duydu söylediğimi Ve nitekim yenge öyle yaptı.

Bunları anlatmak, gönül gözünü kapatırmış . Beni tanımadığınız için anlatıyorum. Normalde bahsetmem.

Vampirella hehehe güldüm ya.
Yalniz güzel nickname olur vampirelladan

ben de bir tek anneme anlatırım... anlatmayayım bari söylediğin iyi oldu canım, bilmiyordum...
uh o da güzel, ama uyanınca çok kötü oluyorum ben
bu konu çok derin, aslında konuşulacak, anlatılacak ve de merak ettiğim çok şey var ama ben burada susup sizi takibe devam edeyim :))

kızlar sızlerın 6. hisleri kuvvetlı.malum olmus derler genelde bu durumlarda

ay canım cok garıp duymamıstım bunu Allah korusun rüyasında kalp krızı gecırmıstır o adam kesın.

alakasız olacak ama bende şöyle bı şey duymuştum birisi uçak bileti alıyor ama o uçakla seyahat edemıyor yanı uçağı kacırıyor ve o uçak düşüyor ama uçağa bınecek olan kişide aynı zaman dilimlerinde uykusunda ölüyor

bence arkadaş daha çok ziyaretçi olsun diye bi derdim var bölümüne açmış,konu taşınmasın diye de bi sorunmuş gibi korkuyorum yazmış...

ilk defa duydum ama ben hep yapıyorum bunu,rüyamın içinde 'rüya nasolsa' diyip gerçekte süperegom yüzünden yapamadığım şeyleri özgürce yapıyorum :)

bu gece uyuyamıcam sanırımm

Ben gordugum ruyaların yuzde 90sının ruya oldugunun farkına varıyorum tehlıke bunun neresınde?arastırma yapmadım bu konuda yapmıyayımda en ıyısı ben

Bir nevi astral seyahat yani. Bi ara ben de uğraşmıştım bu tür şeylerle. Ama hiç kolay değil inanın. Çok çok çok zor. Yıllarını buna adamış ve sadece bir kere yapabilmiş bir arkadaşım vardı. Çok çalışmak, çok doğru nefesler vermek, çok uzun ve zorlu bir süreçten geçmek gerekiyor bunu başarabilmek için. Zaten o anda o durum hakkında, ona odaklanmak dışında herhangi birşey hissederseniz (örn; korku) başarılı olamazsınız. Yani aslında korkmanıza gerek yok, korktuğunuz sürece zaten başarılı olamayacaksınız. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…