ltfen fikirlerinizi paylan yardmm!

umutla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
20
1
51
merhaba arkadaşlar uzun bir zamandır sitenin sessiz takipçilerindendim. ama artık üye olma zamanı geldi dedim ve size benim için ömemli ve görüşlerinizi paylaşmanızı istediğim sorunum ise bana göre çok önemli tabi biraz kendimden bahsedeyim evliyim çalışıyorum-tatlicadiarzu- ve 1 çocuk annesiyim dünya tatlısı veeeee tekrar hamileyim ee
ne var bunda diyeceksiniz ama inanın arkadaşlar sanki depresyona girdim önceleri istiyo gibiydim şimdi çok kötüyüm çünkü oğlum daha 22 aylık ve çalışınca büyütmek o kadar zorki tabi bir taraftan da bencil olmayım kardeşi olsun diyoruz ama çok kötü durumdayım anlayacağınız işin tuhafı benim bu halim yüzünden eşimlede aram bozuk hiçbirşey paylaşamıyoruz. sizce neler yapmalım haa bu arada oğlum olana kadar 3 düşük yaptım ve hamilelikten doğuma kadar heparin iğnesi ve aspirin kullandım.:çok üzgünüm::Saruboceq:

öncelikle aramıza hoşgeldiniz...
konunuzu içerik nedeniyle Gebelik
bölümüne taşıyorum...
sevgiler...

canım aramıza hoşgeldin.ben tek çocuğum izmirliyim annem çalıştığı için bana uzun süre ananem bakmış onun yanında kalmışım ve beni çok özledikleri için başka bir çocuk istememişler ama şimdi benimle her konuşmasında çok pişman oluyor çünkü hayatımı paylaşacak kimsem yok keşke kardeşim olsaydı diyorum.evet senin için biraz zor olucak ama oğlun için çok iyi olucak

bikaç sene sonra evin cıvıl cıvıl olacak bunları unutacak eşinle bu yüzden sorun yarattığın için üzüleceksin..bence takma Allah vermiş.bence çok güzel beraber büyürler..olumlu şeyler düşün eşinede tansıtki aranız düzelsin..

canım düşükte yaptığını söylemişsin şimdi sen istemeyip bebeğine kıyarsan yarın birgün sen istersin allah vermez bence şükret...çalıştığını söylemişsin ikiside beraber bir anda büyürler işte nasıl büyüdüler anlamazsın eğer biri büyüsün diye beklersen ve nitekim büyürse tekrar bi bebek yapmak istemeyebilirsin hayatın yeni düzene girmişken bozmak tekrar başa sarmak istemeyebilirsin...bilmiyorum anlatmak istediğimi anlatabildim mi canım bu yüzden gergin olduğun için eşinlede anlaşamıyor olabilirsin ama unutmaki bu durumda dertleşmen gereken seni en iyi anlayabilecek insanda o sadece fırsat ver...umarım hakkında herşeyin en hayırlısı olur....

ah canım Allah vermıs ne guzel yeterkı saglıklı olsun hem oglunda yeterınce buyumus en azından gel dersın gelır ıkısı bır arada cıkar tabıkı bıraz zor olur ama oda herzaman zor olacak oglun 10 yasındayken de yapsan onun da baska zorlukları olacak bos ver keyfını surmeye calıs bıraz nazlan esıne ama adama hayatı zından etme ona daha coook ıhtıyacın var tatlı tatlı nazlan kı ıstedıklerını yaptırabılesın bak benım oglum 8 yasında 2 senedır ıstıyorum olmuyo bız napalım tatlım herseyı bosver keyfıne bak derım ben sana ...

canım sakın aldırma,yazık bak yakında kalp atışlarıda başlar yada başlamıştır bile nasıl kıyacaksın ona!yarın öbür gün istyeceksin mutlaka,yalnız olmazki,sen istemesen çocuun aklı başına geldikce isteyecek,bak bende düşünmüyordum 2. bir bebek ama oğlum yaklaşık 4 aydır neden benim kardeşim yok,bütün akadaşlarımın var benim yok diyor?çocuğnu yalnız bırakma ilerde,ben 2 aydır 2. bekliyorum ama şimdilik olmuyor,allah vermiş sana ne güzel,yarın öbür gün pişman olusun aldırırsan,2. sibir arada büyüyüp giderler işte,benim şimdiki aklım olsaydı oğlum dan hemen sonra 2. yi yapardım,hem birbirlerine arkadaş olurlardı,hem bir anda 2. side büyür giderdi! güzel taraflarından bak olaya,ne güzel bir mucize daha gerçekleştireceksin!hayata senden kalacak bir eser daha!

canlarım beni o kadar mutlu ettinizki anlatamam, nedense çok hoşuma gitti hiç birbirini tanımayan insanlar birbirleri için iyi dileklerde bulunup güzel şeyler yazıyorlar tabi bende bunlardan biriyim bu formda ukuduğum bir çok yazıda defalarca ağladım. neyse teşk. arkadaşlar.
dün doktora gittik eşimle bebek 6 haftalık kalp atımı başlamış hatf. ile uyumlu fakat benim tekrar 9 ay iğne ve aspirin kullanmam gerekiyormuş bilemiyorum dediğim gibi hala çok karışığım, bu arada yaşımda 36 yani herşey aleyhimde sanki, eşime gelince o benden de mutsuz sanki konuştukça o daha cesaretsiz ve korkak nasıl olacak deyip duruyor işte böyle arkadaşlar özetle.......

X