LR İLE PARA KAZANALIM(Pişman olmayacaksınız)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

humeyrauslu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
1
1
28
Merhaba LR bir Alman şirketine ait dermakozmetik markasıdır.Tanıştığımdan beri başka bir markaya para dökmüyorum.Ürünleri cilt için oldukça faydalıdır.Aloe Vera bitkisi ile cildimizdeki birçok sorunun dermanıdır.Ben yüzüm için peeling arıyordum ve LR ile karşılaşmıştım.Kullandığım ürün sayesinde siyah noktalarım yok oldu.Ardından Roll-on kullandım ve diğerleri gibi alerji yapmadı.Daha sonra bu ürünler biraz pahalı olduğundan üye olup ürünleri daha uyguna almak istedim ve bu marka üyelerine % 40 indirim sağlar.Baktım bu ürünler çok iyi çok güzel çevreme de satmaya başladım.Ardından öğrendim ki bu iş ekip işiyle daha kazançlı.Eğer üyelerimiz olursa hep beraber primler elde ederek daha fazla paralar primler kazanıyoruz.Üyeler oluşturmaya başladım ve sizi de LR a davet ediyorum.Eğer üye olursanız her daim satış yani ürün alımı yapmasanız dahi üyeleriniz oldukça kazançlı olursunuz.Parfümleri astım hastalarına dahi iyi gelir.Makyaj ürünleri cilde zarar vermez sivilce dahi oluşturmuyor.Kadın erkek tüm cilt ürünleri harika.Nasır,yara,yanık,uçuk gibi tüm eczane ürünleri zaten mevcut...Kim üye olarak hem cildine iyi bakmak hem para kazanmak ister?

Reklam, satış, üye toplamak, alt kadro oluşturmak, referans numarası, telefon ve mail adresi vermek, satış sitelerine yönlendirmek yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X