Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Loreal True Match Minerals Pudra (Fırçalı)

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
3
Selam kızlar! a.s.

Loreal'in True Match Minerals Pudra'sını kullananız var mı?

Hani şu fırçalı olan. %100 doğal ve mineral içerikli olan... Fondöten gibi kapatıcı özelliğe sahip olan pudra... :emir_bebek:

Kullananlardan yorum almak istiyorum. :emir_bebek:

Kapatıcılığı nasıl? Küçük lekeleri kapatır mı misal? Ve sivilce yapar mı?
:emir_bebek:

%100 doğal ise ne güzel çünkü normal pudralarda allıklarda zararlı maddeler var ben de bu pudrayı araştıracağım çok teşekkürler

%100 doğal ise ne güzel çünkü normal pudralarda allıklarda zararlı maddeler var ben de bu pudrayı araştıracağım çok teşekkürler

Canım araştırdıktan sonra bana da haber verir misin? Ben biraz araştırdım ama istediğim bilgilere ulaşamadım. a.s.

Sitemizde yok mu hiç kullanan yaaa? :uhm:

ben de biraz bakındım ama nette yeterli bilgi yorum falan yok. true match pudradan cildi yağlı olanlar çok memnun kalmış, yağlı olmayan ciltleri kurutuyomuş, kapatıcılığıyla ilgili farklı yorumlar var.ama mineral olanla ilgili hiç bi yorum yok benneyaptımki ben de merak ettim

ben kullanmadım görünüşe görede kullanan yok bence gidip denemek birebir bakmakta fayda var almaya niyetliyseniz cnm

kızlar ben aldım kullanıyorum ama sık değil.bi kaç sivilce lekesi var tam kapatmıyor kendi başına diyebilirim ama yapısı hoş cilde uyum sağlıyor güzel gösteriyor cildi gerçi şunu diyeyim ilk defa fondoten pudra kullanıyorum o yüden çok kıyaslama şansım yok ama ciltte maske gibi durmuyor,sivilcede yapmadı
cildim karma benim nemlendiriciyi önce kullanmak şart kurutmaması ve pul pul durmaması için ama
ayy çok karışık oldu sonuç olarak
ilk bu tarz ürünüm
güzel kapatıcığı çok değil(alttan kapatıcı kullanmak gerekebilir)
sivilce yapmadı
nemlendiriciz kurutur

=) okuamadım ya ama ben netten pudra die gördüm onu sölemiştim,pudra yada fondöten alcamda ne alsam die araştrıorum şuara

canım dediğim gibi benimde ilk bu tarz ürünüm güzel ben beğendim tabi almadan önce iyice dene bide çok açk tenliysen en açık rengi bile sana koyu gelebilir ben beyaz tenliyim ama çok öyle süt beyaz değilim en açık rengini aldım

ben en açık rengini aldım çok süt beyazda değilim ama yinede yüzümü kapkara yaptı hiç tavsiye etmem yinede bir dene ama yüzüne komple uygula sonra aldığına pişman olabilirsin benim gibi

valla benim cildim hem yaglı hem hassas yanı gayet sorunlu bir cilt.M·A·C Studio Fix Fluid SPF 15 kullanmaya basladıktan sonra baska hicbirsey kullanmak istemedim.baska birsey icin bakınma direk bir tane M.A.C edin derim ben.

lorealin bu ürünü yeni çıktığında almıştım, sonra max factor de aynı ürünü çıkarmış.
günlük kullanım için bence ideal çünkü fondotenden daha hafif bir yapıda, yüzünde maske görüntüsü olmuyor, dokunduğunda bile hissetmiyorsun hatta bazen yüzümde unutup öyle uyuyorum :) kapatıcılığı fondoten kadar yok, pudra kadar çabuk uçmuyor. alırken pudra niyetiyle alırsan memnun kalırsın ama fondoten niyetiyle alırsan beklentini karşılamayabilir...
çok uzattım, sonuç olarak tavsiye ederim :)

Makyajda ideal ten ürününü bulmak gerçek bir bulmacadır. L'Oréal Paris True Match kusursuz uyum serisi ile bulmaca çözülüyor. Doğru fondöteni ve pudrayı seçmek kadınlar için kabusa dönüşebilir. Bu ürünlerin teninizle uyumlu olması, kalın doku ve maskelenmiş bir görünüm hiç de doğal durmayabilir. Kadınlar artık doğal görünümlü pürüzsüz bir ten istiyor. Pazarda renk uyumunu sağlayan fondötenler mevcut ancak kapatıcı olmayabiliyor.

L'Oréal Paris True Match fondöten ve pudra cildinizin rengi ve dokusu ile birebir uyumlu.. Opti match teknolojisi ile de artık dalgalanmalar da yok. True Match Minerals ise, serinin mineralli ve fondöten kapatıcılığında pudrası ten rengine uyum sağlıyor, parfüm, yağ, koruyucu madde içermiyor.

True Match fondöten fiyatı: 39, 99 YTL

Opti match teknolojisi ile de artık dalgalanmalar da yok.
True Match pudra fiyatı: 32, 99 YTL

True Match mineral pudra, yüzde yüz mineral içeriyor. ten rengine ve dokusuna uyumlu. Pudra kadar hafif ve fondöten kadar kapatıcı. Parfüm, yağ ve koruyucu içermez. Özel uygulama fırçasıyla pratik uygulama ve pudranın cildinize homojen dağılımını sağlar. Fiyatı: 43,99

bende almak istiyorum gecen giittim kozmetik markette en acık rengini sürdüm elime pembe gibiydi max faktor daha mı acık ten için acaba lorealın mineral serisi koyu geldi bana

X