Bölgesel İncelme Loreal Sculpt Up Vücut Sekillendirici

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
kızlar bugün lorealin sculpt up şekillendiricisini aldım.:1closedeyes:. kalça ve karnı şekillendirmek üzere tasarlanmıs.. adam anlatırken eşinin kullandıgını ve niveadan daha etkili sonuc aldıgını anlattı bide bi kadın baya tanınmış kişilerden burada adama gidip tesekkür etmiş 1 ay sonunda.. ki kadının inceldiğini herkes görmekte.. ilk kullanımımı yaptım.. vücut hemen emiyo.. iki saat diğer kremler gibi yedircem diye uğrasmıyosunuz.. ve sürdükten sonra pürüzsüz bi etki bırakıyo.. kullanan var mı aranızda.. a.s.

Son düzenleme:
bana da satan adam çok tavsiye etti, bana teşekkür edeceksiniz filan, iddialı konuştu, onun tanıdığı müşterileri hep memnun kalmış, hatta kampanya yapmış o nedenle, 25 lira verdim, aldım, bu akşamdan itibaren kullanmaya başlıyorum, 3 hafta düzenli kullanımla ilk sonuçlar görülüyormuş, ben size gelişmeleri yazarım. önceden nivea my silhouette kullanıyordum, hazır bitmişken bir de bunu deneyim dedim. nivea'yı da tavsiye ederim yani ama bu da bu kadar iddialıysa ve daha iyiyse süper olur...

arkadaslar, 9 gün oldu baslayali, devam edicez ve görücez bakalim, ilk sonuclar 3 haftada diyor, 12 gün daha kullanip gelismeleri yazarim. simdilik görünürde pek bisey yok. araya ramazan da girdi, yemek dengemiz filan da bozuldu, spora da gidemiyorum, bayilip kalirim diye ac karnina. bi degisiklik oldugunda haberdar edicem sizleri...

arkadaşım sonuçları merakla bekliyorum. mutlaka haberdar et.hihoyyyt

Arkadaşlar üstünden bayağı geçmiş artık deneyenler cevap verebilir değil mi?

Tavsiye ediyor musunuz ?

bundan 4 gün önce bende kullanmaya başladım bu sıkılaştırıcıyı umarım etkieder kızlar ama parayla almadım hatta üstünde hediyedir satılamaz ibaresi vardı annem yüzü için sıkılaştırıcı birkaç krem aldı onun yanında hediye ettielr bize parayla satılmıyor zatende bildiğim 3 hafta kullnaımda etkin sonuç alınıyormuş deneyip tecrübelerimizi burdan paylaşalımkaydirigubbakcemile2:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…