Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Loreal Paris Göğüs Büyütücü Krem !!!

Kololove

H'erseyin farklı ♥
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
1.305
0
Kızlar demin öyle rast geldim. Markası bilindik ya acaba dedim olabilir mi?
Yani Loreal iyi bir marka belki de fayda eder yaa. Emin olamadım ama. Kullanan var mı hiç daha önce filan?
Kremin açıklamasında şöyle yazıyor.

"Göğüs, galaktafor (süt ileten kanal) ve %90'a varan bir oranda yağdan oluşur. Göğsün temeli yağ ve bağ dokulardır. Galaktafor dokusunun oranı, kapsül şeklindeki yağ dokusu oranına göre oldukça düşüktür ve göğüs büyüklüğünü belirleyen anahtar öğe yağdır. Galaktafor meme dokusunda 12-20 loba ayrılır ve meme bezi bağ dokuları pek çok loba ayrılır. Her göğüste, meme başı, marshal areola etrafında yer alan ve meme başında açılan 15-20 süt kanalı vardır. Galaktafor dokusu süt vermeye yarar.
Düz Göğsün nedeni, galaktafor anomalisi ve yağ eksikliğidir. Emzirmeden sonra oluşan göğüs sarkıklığının nedeni, yağ kaybı ve göğüs yüzeyinin gevşemesidir. Ürünümüz, göğüs büyümesi ve emzirmeden sonra oluşan sarkmaları aşağıdaki gibi sağlar;
Galaktofor ve asinus genişlemesini destekler. Ürünün içeriği galaktofor ve acinus'un tekrar yapılandırılmasında ve genişlemesinde östrojeni taklit ederek yardımcı olur.Göğsün yağ birikimini destekler. Bu ürün vücudunuzdaki yağ oluşumunu yönlendirir, diğer bir değişle yağı göğsünüzün diğer bölgelerine taşır.
Yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü, dolgunluğunu yeniler ve bağ doku mekanizmasını yoğunlaştırmaya yardımcı olur.
Göğsün sarkmasını ve gevşemesini önlemeye yardımcı olur.
"

arkadaşlar albümüme bakar mısınız.yorumlarınızı bekliyorum.:18:

Son düzenleme:
arkadaşlar albümüme bakar mısınız.yorumlarınızı bekliyorum.:18:

Allah seni , ne diyim deli ya :KK1: ya bişi dicem senin ölçülerin kaç? bence gayet iyi yani bide hamile olacagını düşünürsek su an ideal boyuttalar bundan büyüğü süner zaten :KK1: bence gayet güzel nişanlında beyenir bence :KK1: :124:

Allah seni , ne diyim deli ya :KK1: ya bişi dicem senin ölçülerin kaç? bence gayet iyi yani bide hamile olacagını düşünürsek su an ideal boyuttalar bundan büyüğü süner zaten :KK1: bence gayet güzel nişanlında beyenir bence :KK1: :124:

Ay valla kesin delirdim ben neler yapıyorum. :KK37: Ucundan 82 alttan 75 ölçülerim canım.
Ya bazen diyorum iyiler güzeller bazen çok takıyorum bilemiyorum.:KK9: sen beğenir diyosan :KK9:

temmuz 15 de düğünüm var,biraz daha büyüse ne güzel olacak ya....:KK43: yok mu bunun formülü hatunlar...

konuya dönersek ben loreal'in hiçbir ürününden fayda görmedim, lorealin abartıldığı kadar iyi bir marka olmadığını düşünüyorum ki bu üründen de zerre beklentim yok o yüzden.

X