Göz Makyajı Loreal lash archıtect 4d maskara mı ? Maybelline pembe olan mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
topaklanma yapıyor pembesi, diğerini denemedim hala mükemmel rimelim hayallerimde yaşıyor, deneme yanılma bulacağım geç olmadan umarım ;p

şu anda iki maskara da elimde mevcut tesadüfe bakın ki. ikisi de iyi maskaralar ama önemli olan sizin bir maskaradan ne beklediğiniz.

maybelline pembe çok daha natural bir görüntü veriyor. kirpikleri tel tel ayırıp uzatıp kıvırıyor ama dolgunluk verme konusunda çok başarılı değil. günlük kullanım için ideal bir maskara.

l'oreal 4D daha dramatik bakışlar için. hem uzatıyor hem de deli gibi dolgunluk veriyor. kıvırışı da fena değil ama kirpiklerinizi tel tel ayırmıyor. gece makyajı için harika bir seçim olur, bilhassa eyeliner ile kullanılmalı. lakin gündüz biraz abartılı durabilir.

ben ikisini de severek kullanıyorum, herkese de tavsiye ederim.

ne güzel açıklamışsın

cnm bende maybellıne sarı olanı var kırpıklerımın seyreklıgı de uzunlugda normal ama ben dah auzun dah adolgun durmasını ıstıyorum sence hanıgısını alıyım
l laeroayırmıyo kırpıklerı dıyosun o zaman dolgun gostermez dımı pembe de dolgun degıl dıyosun bende pembe alamyı dusunuyodum fırca yapısı bakım bende nasıl durcak dıye ne yapıyım ??

ben o dediğin sarı maybelline'i de kullandım, onu da biliyorum.
o zaman şöyle diyeyim:

maybelline sarı
dolgunluk: 7
uzatma: 7
kıvırtma: 5.5
tel tel ayırma: 6

maybelline pembe
dolgunluk: 5.5
uzatma: 8
kıvırtma: 9.5
tel tel ayırma: 9.5

l'oreal 4D
dolgunluk: 9.5
uzatma: 8
kıvırtma: 8.5
tel tel ayırma: 5.5

merak etme l'oreal tel tel ayırmıyo ama öyle iğrenç bir topaklanması da yok :) eğer istersen sürdükten sonra KURUMADAN kirpik tarağı ile tarayıp daha tel tel bir görüntü elde edebilirsin ama ben kirpiklerimi koparırım endişesiyle kirpik tarağı kullanmıyorum.

cnm cıdden cok acıklayıcı oldu emegıne saglık dıyorum loreal de cok pahalı ucuzlamıssa alırım yoksa pembe alırım cnm ne yapıyım bende kırpık ııdamnlluık ch garatm kopar dıye zaten uzatmya calısıyorum

katılıyorum size. göz makyajını abartp dudak makyajını arka plana attığım için gece gündüz 4D yi kullanıyorum. vazgeçilmezim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…