Göz Makyajı Loreal lash archıtect 4d maskara mı ? Maybelline pembe olan mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
lılıthcım ya ben bu bayaz kılı kullanıyım dedım hıc surulmuyo kı aynı toprak gıbı aktarcı once dedı kı yuz ıcın kullancaksanız fırınlanmısı var dedı 3.5 tl dedı ben bunun yesılını 1 tlye almıstım ama nasıl olur dedım o da acık sekılde alırsan 1tlye olur bak dedı ben de ne bılım tamamo zaman once ben bı onu deneyım dedım aldım yapıyım dedım ahıc surulmuyo kı (( ben de fırınlanmısını alcam bı dahakıne cnm sen acık mı almıstın ???

canım benim sevindim rimeli almana,pembeden önce bende sarı ambalajlıyı kullanıyodum ve cok memnundum,yani seçimin yine mükemmel olmuş beyaz kili de kullanmaya başlarsın müsait olunca ohhh missss ben de diğer topiğe yazdım aldın mı rimel diye sonradan okudum burayı ruj da güzel denk gelmiş valla sevindim hayırlı günlerde kullanmayı nasip etsin allah ben şu meşhur emily markasının dudak kalemlerini kullanıyorum kullanırsam,kalıcı memnun kalırsın ayrıca çok ucuz 2 tl mi ne bütçeni de sarsmaz,o kozmetikçi de ki hanıma da kızdım şimdi normalde incelemeye izin vermeliler sonuçta para vereceksin gerçi çalıştığı yerde öyle birşeye izin vermiyorlarsa kızcağız ne yapsın:44: yine de surat asmasaydı iyiydi.güle güle kullan canım kirpiklerin ok gibi olsun

canım benim ben bir paketin içinde almıştım açık değildi ama fırınlanmış mı değil mi bilmiyorum aktar da bana öyle bir şeyden bahsetmedi:26: canım ben de yeşil kili sürerken zorlanıyodum ama bu beyaz kil yağ gibi kayıyor neredeyse sürümü rahat yani anlamadım neden öyle bir şey yaşadın sen:26: dur tarif vericem onu yap bakalım 3 çorba kaşığıbeyaz kil, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 yemekkaşığı limon suyu ilave edip parmağınla macun kıvamına getir kıvam alması için biraziçme suyu ya da gül suyu ekle yüzüne sür dudak ve göz çevresi hariç 20dk sonra yıka temiz cilde uyguluyosun canım unutma.bu şekilde bir dene bakalım,ben iki defa aldım beyaz kilhiç öyle bir sorunla karşılaşmadım farklı marka hem de allah allah,dur ben aktarıma sorayım bir yarın böyle bir şey neden olur?fırınlanma olayı falan,dur çözücem bu işi ben bakalım

tesekkurler cnm golden rose rujları bu ara ındırımdeymıs cnm onerırım vala cok tatlı renklerı var :) cnm ben hıc emıly nın urunlerınden kullanmadım fıyatı da cok uygunmus cıdden sence bu ruja hangı renk kalem gıder emılynın ?? pekı surunce topaklanma gıbı bısey yapıyo mu ben bırazcık bı cızgı ustunden suruyorum kalemımı glden rose o da kalıcı ama surerken hanı kapatıcı surersınde topaklanma gıbı yapar ya sıvılcını usutnu aynı ol bı topaklanma oluyo cok belırgın degıl ama ben rahatsız oluyorum ılk defa renklı parlatıcı aldım acaba parlatıcının ustune kalem gıder mı kı
??

ya cnm kusura bakma benım kı de emıly mıs :)))))))))))))) kafam goldena takıldı netten bakınca a dedım benım kalem de bu :))

tesekkurle ılgın ıcın cnm :) bu beyaz kıl oyle kayıp gıtmıyo hıs surulmuyo kı cnm bı tuhaf zaten o fırınlanmıs beyaz kılı yuzune uygulaman gerekıyomus ben de sasırmıstım tavsıyenı denıcem cnm sagol :) yarın ılk ıs maske yapmak olcak :) pekı senın aldıgın beyaz kıl toprak gıbımıydı cnm tanecıklerı yesıl kılden buyuk muydu ??

ya cnm kusura bakma benım kı de emıly mıs :)))))))))))))) kafam goldena takıldı netten bakınca a dedım benım kalem de bu :))

canım benim benim 3 tane dudak kalemim var zaten emily hepsi,öyle çok dudak kalemi kullanma tutkunu olmadığımdan başka marka merak edip almadım şahsen evdekiler işimi görüyor zaten.bir önce kimesajı yanlış mı okudum ben? parlatıcı üstüne dudak kalemi demişsin,ya tam tersi olması lazım değil mi? önce dudak kalemini sürersin sonra parlatıcıyı sürersin hayatım ters yazdın heralde aklımı uçurdun kız rengi pembe tonları sanırım parlatıcının hafif pembe ve ten rengine yakın bir kalemle bütün dudağını boya üzerine bu parlatıcıyı sür ondan sonra dışarı çıkarken biber gazı al yanına ki o muhteşem dudakları görenler koşmasın arkandan
yazdıktan sonra aklıma geldi daha sert bir dudak kalemi alırsan topaklanma yapma ihtimali de azalır diye tahmin ediyorum ben canım

Son düzenleme:

canım valla un gibi bir şey benim ki:26: ben aktardan beyaz kil istiyorum dedim çıkardı verdi,sormadı fırınlanmış mı değil mi diye araştırıcam merak ettim,benim yüzümden mağdur olmanı da istemem ayrıca üzülürüm:2: yarın anlarız bakalım

evet cnm benım ters yazmısım sanırım ben cala kullanmak zorundayım sanırım bu dudak kalemlerını yenı basladım ben de kulanmaya bı tane var o da kırmızı koleksıyon yapmayı dusunuyorum sert renk derken kırmızı gıbı mı dıyosun cnm ?? aslında emıly kalıcılık yonunden cok uygun bı de flormarı deneyım dıyorum ben bu arada konu dısına cıktım bayagı sanırım rımelden dudak kalemıne ha bıber gazına gelınce yanımda zaten hep cnm o ne olur ne olmaz erkeke mılletıne de guven olmaz herkese lazım muhtesem dudak kızmı cok hosuma gıttı bunu duymak bıle cok hos :)))))) ama ne yazıkkı ole degıller cnm :))

cnm o zaman sen bence fırınlanmıs aldın benım kı un gıbı degıl cunku aktarcı dememıstır sana belkı benımıcın sormana gerek yok cnm ya amaan ne olcak sankı suremedım bıle .)) ama pes etmedım alıcam :)

sert renk değil canım,sürümü sert olan kalemler vardır ya,hani bazı kalemler yağlı gibi kolay kayar ciltte ama bazıları da öyle değildir daha serttir demek istediğim o işte.beyaz kil konusunu araştıramadım bugün çarşıya çıkma fırsatım olamadı canım ama en kısa sürede araştırıcam ben de merak ettim şimdi.
ayrıca dudaklarının güzel olduğuna eminim,bir dudağın güzel olması için kalın olmasına gerek yok,ince ve simetrik dudaklar daha güzeldir bence.hatta bana sorarsan ben kalın dudaklı bayanları beğenmiyorum,itici geliyorlar bana.benim de üst dudağım biraz ince gibi ama herkes çok beğenir ben de beğenirim kendimi,kendimle barışığım yani elbette daha iyi olmasını istediğim bölgelerim var ama sonuç olarak kendimi severim de beğenirim de

sagol cnm da ıste benımkı de takıntı :) alt ıyıde ust bıraz ınce :) bu arada bıldıgın sert kalemlerden bıldıgın varmı cnm ben de flormar hanı yumusak oluyoya hemen suruluyo belkı yumusak oldugu ıcın topaklanma yapmaz dıye dusunmustum sen tamtersını dusunmussun :)

kıl konusuna gelınce cnm bence senınkı dogru olandı adamın bana gosterdıgı de un gıbıydı zaten

canım lash architect 4d tam takma kirpik etkisi veriyor. bence onu kullan ben kullandım gayet memnun kaldım:)

canım kil konusunu sordum bugün aktara ben hiç duymadım öyle bir şey dedi,netten baktı fırınlanmış kil diye saksı diplerine dökülüyomuş sadece öyle söyledi.alacağınız ürün un gibi olsun başka kıvamlı bir şey almayın dedi.canım aklında bulunsun öptüm

alla alla tesekkur eederım cnm ya sordugun ıcın cok cok sagol ıcıme kurt dustu vala ordan almayım o zaman ben de baska aktarcılara soruyum gecenlerde sordum ama yok dedı bı kac yere daha bakım madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…