Göz Makyajı Loreal lash archıtect 4d maskara mı ? Maybelline pembe olan mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım ben şuan loreal 4d gece siyahını kullanıyorum maybelline pembe bitince aldım ve daha 2 gün oldu kullanmaya başlayalı ama şimdilik maybelline den çok çok farklı gelmedi bana açıkcası. ama yapısı yoğun güzel :)

maybelline den şaşma derim ben canım.loreal 4d kullandım flormar ın maskaraları gibi.maybelline tek geçerim.

ya arkadaşlar nasıl ikisi arasında bir fark yok gibi gelir. Loreal lash architect lorealin en iyi rimellerinden birisidir, kirpikleri gerçek anlamıyla tek tek ayırır, dolgunlaştırır. Maybelline için aynı şeyleri söylemek imkansız zaten fiyatlarından belli.

ya arkadaşlar nasıl ikisi arasında bir fark yok gibi gelir. Loreal lash architect lorealin en iyi rimellerinden birisidir, kirpikleri gerçek anlamıyla tek tek ayırır, dolgunlaştırır. Maybelline için aynı şeyleri söylemek imkansız zaten fiyatlarından belli.

loreal in son çıkardığı en iyi rimel diyerek beni de gaza getirmişti bir satıcı 40 tl verip almıştım ama inan bana flormar ın rimelinden farkı yok,iki markayı da kullanmış birisi olarak kendi deneyimimi yazıyorum.bir ürünün iyi olması için pahalı olması gerekmez.ucuz olup çok çok iyi olan,gerçekten işe yarayan ürünler vardır.maybelline bunlardan birisidir.ayrıca tr de yüksek fiyatlı ürünlerin yurtdışında neredeyse su fiyatına satılması o ürünlerin kalitesini düşürmez değil mi?

Arkadaşlar pahalı demek en iyisi demek değildir bu konuda anlaşalım öncelikle,ben Maybelline sarı olanı kullanıyorum artık bitti sayılır çokk çok memnun kaldım,performansı bir çok markadan daha iyi,fiyatına rağmen sonuç tatmin edici bence..Maybelline one by one pembe birde kırmzı olarak var canım ben kırmızısının methini çok duydum onu alıcam şimdi vazgeçemiyiceğim bir marka bu,ayrıca oriflamenin (özellikle giordion gold ve O.B wonder lash) maskaralarıda gayet güzel,arada değiş tokuş kullanıyorum ben.Ama tabiiki bu senin kirpik yapın ve bir maskaradan ne beklediğinede bağlı canım..

Eki Görüntüle 318012 canım Maybelline bahsettiğim maskara bu memnun kalıcağından eminim,Loreale okadar para vermene inan hiç gerek yok,göz makyajına ekstra önem veririm ben ve bunu henüz kullanmadan tavsiye edebiliyorum,okadar yani..:KK34:

maybelline one by one kullanıyorum.kirpiklerim gür ve uzun.kirpikleri tek tek ayırıp uzatıyor ama ben istediğim dolgunluğu bulamadım yine.takma kirpikler gibi olmasını istiyorum.maybellinde hangisi dolgun gösteriyor kızlar?

maybelline one by one kullanıyorum.kirpiklerim gür ve uzun.kirpikleri tek tek ayırıp uzatıyor ama ben istediğim dolgunluğu bulamadım yine.takma kirpikler gibi olmasını istiyorum.maybellinde hangisi dolgun gösteriyor kızlar?

canım ben one by one kullandım,sarı ambalajlı olanı da kullandım ama mor ambalajlısından memnun kaldığım kadar hiç birinden memnun kalmadım,yani bana göre en iyisi mor ambalajlı olan ama diğer arkadaşımızın söylediği gibi beklenti ve kirpik yapısı önemli.mor ambalajlı olan takma kirpik etkisi veriyor diye yazıyor üzerinde zaten canım.bi dene istersen.

canım ben one by one kullandım,sarı ambalajlı olanı da kullandım ama mor ambalajlısından memnun kaldığım kadar hiç birinden memnun kalmadım,yani bana göre en iyisi mor ambalajlı olan ama diğer arkadaşımızın söylediği gibi beklenti ve kirpik yapısı önemli.mor ambalajlı olan takma kirpik etkisi veriyor diye yazıyor üzerinde zaten canım.bi dene istersen.

sağol canım.elimdeki bitsin morundan alayım bir dahakine.öyle çok paralar vermeye gerek yok zaten:KK34:

arkadaslar ben de su sıra gıdıp rımel almak ıstıyorum ama kafam ole karıstı kı öğrencı oldugum ıcın ole pahalı bı fıyata rımel almak da ıstemıyorum acıkcası sımdıkı kullandıgım rımel ole ıgrenckı kırpıklerım bırbırıne yapısıyo ve cok seyrek gosterıyo :KK43: bu arada kullandıgım rımel avonun su kızlar : $prod_1107979[1].jpg ucuz dıye almıstım zaten 6 tlmıydı neydı :) ya kızlar bı de topak topak yapıyo ole ıgrenc kı anlatamam benım kırpıklerımın uzunlugu hakkında sorunum yok da seyrek gostermesını ıstemıyorum daha dolgun ve topak yapmayan bı rımel bılıyosanız lutfen yardımcı olun canlar :KK43:

arkadaslar ben de su sıra gıdıp rımel almak ıstıyorum ama kafam ole karıstı kı öğrencı oldugum ıcın ole pahalı bı fıyata rımel almak da ıstemıyorum acıkcası sımdıkı kullandıgım rımel ole ıgrenckı kırpıklerım bırbırıne yapısıyo ve cok seyrek gosterıyo :KK43: bu arada kullandıgım rımel avonun su kızlar :Eki Görüntüle 318049 ucuz dıye almıstım zaten 6 tlmıydı neydı :) ya kızlar bı de topak topak yapıyo ole ıgrenc kı anlatamam benım kırpıklerımın uzunlugu hakkında sorunum yok da seyrek gostermesını ıstemıyorum daha dolgun ve topak yapmayan bı rımel bılıyosanız lutfen yardımcı olun canlar :KK43:

canım benim maybelline mor ambalajlı olanı tavsiye etmiştim diğer arkadaşa da,sana da aynısını tavsiye ederim ayrıca fiyatı da ucuz,öğrenci bütçesini sarsmaz:KK66: avm lerde standlarda denemene izin verirler sür bi beğenirsen alırsın zaten ki beğeneceğine de eminim:KK66:

canım benim maybelline mor ambalajlı olanı tavsiye etmiştim diğer arkadaşa da,sana da aynısını tavsiye ederim ayrıca fiyatı da ucuz,öğrenci bütçesini sarsmaz:KK66: avm lerde standlarda denemene izin verirler sür bi beğenirsen alırsın zaten ki beğeneceğine de eminim:KK66:

hmm cnm ya fıyatını soleyebılırmısın bu arada cok tesekkurler :KK52: ayrıca sende nasıl etkı yaptı ve kırpıklerının yapısı nasıl cnm ya

hmm cnm ya fıyatını soleyebılırmısın bu arada cok tesekkurler :KK52: ayrıca sende nasıl etkı yaptı ve kırpıklerının yapısı nasıl cnm ya

canım 19tl idi ben aldığımda ama zaman zaman 15 t ye düşüyor indirime giriyor sık sık ya da başka türlü kampanya yapılıyor,benim kirpikleri hiç sorma:KK43: sarışın beyaz tenliyim ben,tahmin edeceğin gibi cılız,kısa ve tüy gibi kirpiklerim var:KK43: düşün onları bile gür ve uzun gösteriyor daha ne olsun:KK70:

canım 19tl idi ben aldığımda ama zaman zaman 15 t ye düşüyor indirime giriyor sık sık ya da başka türlü kampanya yapılıyor,benim kirpikleri hiç sorma:KK43: sarışın beyaz tenliyim ben,tahmin edeceğin gibi cılız,kısa ve tüy gibi kirpiklerim var:KK43: düşün onları bile gür ve uzun gösteriyor daha ne olsun:KK70:

ya cnm ıyıymıs fıyatı vala lash archıtectı ben de dusunmustum aslında ama 40 tl oldugunu duyunca yuh dedım ya bu fıyata rımel mı olur :KK43: 15 benım ıcın ıdeal fıyat cnm denıcem fınaller bıtsın almaya gıdıyorum gelısmelerı de yazcam :) bu arada ben de beyaz tenlıyım hıc sorma vala kaslar seyrek kırpık seyrek ne olcak bızım bu halımız :KK1: ama uzunlugu konusunda memnunm bu avonun rımelı bıle cok guzel uzatıyodu ama resmen kırpıklerım yapısıyodu ve acık renklı benım de kırpıklerım tuy gıbı aynı sorunlarımız cnm :KK1: dolgun gostersın yeter vala cnm ya .(

fiyatının arada bir düşmesi falan güzel ya öğrenci kardeşlerimiz de yararlanabiliyorlar :KK66:

enım alcagım gun dusmez emınım ama :) bıraz sansızım sanırım bu konularda :) bu arada ben ılk defa bı yere gıdıp kozmetık urunu alıcam :9 arkadaslarımın tekı ya avon ya da orıflame sattıkları ıcın gerek kalmıyodu oraya buraya gıtmeme :)

ya cnm ıyıymıs fıyatı vala lash archıtectı ben de dusunmustum aslında ama 40 tl oldugunu duyunca yuh dedım ya bu fıyata rımel mı olur :KK43: 15 benım ıcın ıdeal fıyat cnm denıcem fınaller bıtsın almaya gıdıyorum gelısmelerı de yazcam :) bu arada ben de beyaz tenlıyım hıc sorma vala kaslar seyrek kırpık seyrek ne olcak bızım bu halımız :KK1: ama uzunlugu konusunda memnunm bu avonun rımelı bıle cok guzel uzatıyodu ama resmen kırpıklerım yapısıyodu ve acık renklı benım de kırpıklerım tuy gıbı aynı sorunlarımız cnm :KK1: dolgun gostersın yeter vala cnm ya .(

ya sorma:KK43:
sen bi de ben ne yaptım bilsen,makyaj derdinden kurtulayım makyajsız da kirpiklerim güzel görünsün diye ipek kirpik kaynağı yaptırdım,tabi 2 aysonra dökülüo o ipek kirpikler:KK43: kaynak yaparken kesmişler kirpiklerimi bana söylememişlerdi,gözler kapalı olduğundan anlamadım da:KK43: anaaaaaa:S bi baktım kirpikler dökülünce rezil gibi:S ağlıcaktım valla,aradan 3 ay gecti şükür biraz uzadılar:) o halde bile bu rimel güzel gösteriyo anlaşılmıo yani,allah formülünü bulandan razı olsun ne diyeyim:)

X