loreal allık kullananlar baksın lütfen..

ayselcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
199
0
mrb kızlar.loreal 157 numara allığı yeni aldım.ben buğday tenliyim ve sarı saçlıyım ama bunu sürünce sanki esmerleştim gibime geldi.loreailin şöyle tatlı hoş hangi rengini tavsiye edersiniz.

peki kızlar 04-152 ve 08 den hangisini almalıyım tatlı pembemsi bir şeftali renk istiyorum.hafifte ışıltı olursa süper olur :)

arkadaşlar bugün alışverişe gidicem yardım ederseniz çok sevinirim çünkü 157 numara allık hiç yakışmıyor.oysaki satıcı kız ısrarla tam bana uygun bi renk olduğunu iddia etmişti.oyüzden satıcı kızlara güvenmiyorum renk konusunda.haliyle mağaza ışıkları da farklı gösterebiliyor.

canım ben loreal 340 no lu allığı kulanıorm, rengi SANDY PINK.. yeni aldım ve çok memnunum, pembe ve şeftali arası bir renk çok tatlı duruo.. zemuszemus

canım ben loreal 340 no lu allığı kulanıorm, rengi SANDY PINK.. yeni aldım ve çok memnunum, pembe ve şeftali arası bir renk çok tatlı duruo.. zemuszemus

canım ben bu allıklarda 300 lerle başlayan renklere hiç rastlamadım canım.ama bugün sorucam.senin ten rengin ne peki canım?ben buğdayım yakışırmı dersin?

melisdenizciğim teşekkür ederim canım.dün bakamadım bugün bakıcam.

canım ankaradaysan pinoda migrostaa antereste yüzde 1o iindirimleri var
bayram dolayısııylaaa bi bakk..bu rengi bende kulnırım,bugday tenliyim şaçlarım karamel sarı bu süperrr allık 04:lepi:

kızlar bugun watsons ta baktım ben lorealın renkleri ve kutuları değişmiş ayrıca renler tamamen pembe olmuş bronz aradım yoktu ne yazıkkı eski renkler de yoktu

dün baktım bende 157 no kaldırılmış.05 denedim güzeldi şeftali pembe tonlarıydı ama fiyatı 53 tl idi alamadım maalesef:KK43:

X