Saç Bakım Ürünleri Loreal absolut repair mi Bc bonacure mü?

alceste

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2010
287
2
kızlar saçlarım röfle ve baljaydan mahvolmuş durumda yag bakımları çok işe yarıyor ama profesyonel bakım da yapmak lazım diye düşünüyorum.bu ürünleri kullanan arkadaşlardan tavsiye ve yorum istiyorum!lütfennnn

canm ben ne zaman sacımı yaksam yıpratsam absolut repair maskesını kullanıyorum ve memnunum 1-2 aya duzeltıyor toparlıyor.keza yazında acıp yıpratmıstm baya ve 2 ayı geckındır maskesını tekrar aldım kullanıyorum ve eskı halıne geldı toparlandı.kuaor malzemelerı satan yerlerden alıyorum kuafor 50 -60 a verırken oralardan 35 cıvarına bulabılıyosun.ama bc acıl kurtarma serısınıde övuyorlar denemedım ben onu bılemıyorum ama bı dahakı sefere onuda deneyecegım

aaaaa kuaför malzemesi satan yerlerde ucuz mu öyle ya ben 235 lira bayıp bütün seriyi alma niyetindeydim hayatımı kurtardın resmen!!!!yok mu başka yorum arkadaşlar bc ile ilgili mesela lorealden ilk yorum geldi:)))

evet canm kuafor malzemelerı stan yerlerde cok daha ucuz.yazın 500 ml maskesını 60 liraya aldım sampuanınıda 500 ml 35 diyordu canm pazarlıkta yaparsan baya baya ucuz.zaten sampuanla maskesı yeter artar bıle.sac kremı gerekmez bence ben almadım her banyoda maske kullanıyodum.ama asla kuaforlerden alma resmen kazıklıyorlar canm

schwarzkopf bc acil kurtarma maskesi nem depolayan sampuan ve suyu nu aldım kouforlerde evet acayip pahalı maske 77 diğer ikisini 55 e aldım dün kullandım saçlarımı yatıştırdı biraz ama bi görseydiniz saçlarımın halini elektirik çarpmış gibi iki tarafa yayılıyordu kuru luğu anlatamam sözle çok kötüydü ürünleri bi kere kullandım bugün bida kullandım düzeltecek gibi duruyor ama bakalım hade inş :KK37:

schwarzkopf bc acil kurtarma maskesi nem depolayan sampuan ve suyu nu aldım kouforlerde evet acayip pahalı maske 77 diğer ikisini 55 e aldım dün kullandım saçlarımı yatıştırdı biraz ama bi görseydiniz saçlarımın halini elektirik çarpmış gibi iki tarafa yayılıyordu kuru luğu anlatamam sözle çok kötüydü ürünleri bi kere kullandım bugün bida kullandım düzeltecek gibi duruyor ama bakalım hade inş :KK37:

canım oncelıkle sana sunu sormak ıstıyorum benımde sacımda acma ıslemı oldu ve yogun bı arastırma ıcıne gırdım.sacımın eskı halıne donmesı ıcın .oncelıkle ıst.oturuyosun,eger oyle ıse nerden temın edıyosun urunlerı

Kızlar ben böyle pahalı markalar hiç kullanmadım. Lütfen sorumu yanlış anlamayın ama bunların dfn garlı veya gliss ten farkı ne? Gerçekten söylenildiği gibi mucize yaratıyorlar mı? Eğer gerçekten denildiği gibiyse verilen paraya değer ve ben de alabilirim. İçerikleri çok farklı gözükmüyor.

Ben mesela 10 tl ye bir kavanoz almıştım, 1,5 yıl sonra bitti ve ne zaman saçımı kuru ve kötü hissetsem çok işe yaradı

Kızlar ben böyle pahalı markalar hiç kullanmadım. Lütfen sorumu yanlış anlamayın ama bunların dfn garlı veya gliss ten farkı ne? Gerçekten söylenildiği gibi mucize yaratıyorlar mı? Eğer gerçekten denildiği gibiyse verilen paraya değer ve ben de alabilirim. İçerikleri çok farklı gözükmüyor.

Ben mesela 10 tl ye bir kavanoz almıştım, 1,5 yıl sonra bitti ve ne zaman saçımı kuru ve kötü hissetsem çok işe yaradı

hiçbir farkı yok belki eksiği var. tüm serumlar aynı işi yapıyor tesadüfen çok kötüsüne denk gelmediğin sürece, tüm şampuanlarn saç temizlemesi gibi. inanmayın bunlara para tuzağı sadece.

aslında bu tarz ürünleri güvenli olsun diye bilinen mekanlardan alırdım. kuaför malzemesi satan yerleri hiç bilmem :) ama fiyatlar şahaneymiş. bi araştırma yapayım bi ara. .

absoult repair serisini 3-4 yıldır kullanıyorum. arada başka ürünler kullandığım da oldu. yaklaşık 2 ay önce röfle yaptırdım. yine seriye ara verdiğim bi döneme denk geldi. e tabi saçlar yıpranınca toparlamıyor kolay kolay. o ara gliss şampuan ve maske kullanıyodum bana mısın demedi. saçlar taranmıyor o derece yani.. sonra absoult repair şampuan maske serum 3 lüsüne başladım yavaş yavaş fayda etmeye başladı. Mucize yaratmasa da en azından saçlarım taranıyor daha yumuşak oluyor.

X