Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri LongDa Göğüs Geliştirici Krem

Gerçekten ÇİN malımı?:1shok: kutunun üzerinde fransızca yazıyor dedi bi arkadaşım.
şimdi googleda arayacağım

bende kullandım iğrenç hiçbir etkisi omadı oysaki ben ne kullandıysam etki etmişti ama bu krem hiç bir işe yaramadı üstelik göğüs çevremde tüğlenme yaptı

Gerçekten ÇİN malımı?:1shok: kutunun üzerinde fransızca yazıyor dedi bi arkadaşım.
şimdi googleda arayacağım

iyice bi incele istersen tatlım,bende internetteki araştırmalarım sonucunda bulmuştum çin malı olduğunu
hiç hiçççççççç bi işe yaramadıı

arkadaşlar konu eski biliyorum ama bazılarınız olumlu bazılarınız hiçbirşay yapmadı
demiş yakın zamanda kullanıp faydasını gören varmı lütfenn cevap:gitme:

nez bitanedir yaaaa yaş tahtaya basmaz o bende ümitliyim ondan opuyorumnanaktan

arkadaslar ben bunlara benzer neler kullandım hiç bir sonuç alamadım.uçuz bişide deiller.anca verdıgım para ve bı avuc hayal kırıklıgıyla kaldım.tek care silikon.DRlarda öyle dıyo zaten.ama çilek yagını denemedım onu duydum bide.inş siz bari care bulursunuz(((((((((((((

grand gnreux kremi annem kullandı kızlar gold longda olduğunu bilmeden hemde, diğer bir başlık açıp yazdım bile.. gözle görülür bir büyüme var.. reklam kokan durumlar değil okuyunca yorumları bende şaşırdım. çünkü 1ayda gözle görülür bir büyüme var, göğüs ucunda kararma da yok. diğer başlıktan inceleyebilirsiniz.
yorumları görünce şaşırdım,bnde kullanmaya başladım bi sertlik şimdiden oluştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…