LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

yarın atalım hemen ya yoksa kafayı yerim böyle misafir filan derken uğraşamadık ben format atmayı pek bilmiyorum babam ilgileniyor o işlerle
dün bişeylerin hesabını yapıyordum parayla ilgili ama ne hesapladığımı unuttum,bana sen böyle şeyleri düşünme rahat ol parayı filan hesaplama ben düşünürüm dedi.iyi o zaman bana yeni bilgisayar al dedim haa o zaman hesaplamaya devam et tamam diyor

evet yarın atılması lazım ölüm kalım meselesibende anlamam format atmayı falan kardeşime yaptırıyorum o işiama baban da senin gibi komikmiş yaaakoptum gece gece

oyy dominam benim uyku geldi yarın devam ederiz görüşürüz iyi geceler

tamam ben de yatarım şimdi görüşürüz yarın iyi geceler

evet abla hiç güzel değil çok da küçük etrafımızda dönüp duruyoruz

iyidir inş derken:26:
Yani bi şey hissetmiyorum ya canım ondan öyle dedim pazartesi gidicem bakalım doktora
ömürün topik de çok kalabalık ondan gelmiyorum oraya yetişemiyorum çünkü

Yok canım ya bazen öyle kalabalık oluyo

fırında değil mi zaten
Hahahaha bu da güzeldi
yok benim fırın'dan kastım mercimeğin doğmasıydı bi türlü doğmadı yaf
Evet bu dayanıklı çıkar inşallah
hıı anladım tamam kaç aylık ya hiç haberim yok ben buralara uğramayalı neler oldu daha bakalım
7+5 oldu canım bugün
7 hafta 4 günlük sanırım...........

daha önce düşmüştü ya hep ondan yani dominam ama bu sefer inş. fırında yada fırından çıkacak öyle deyim hevin evlendi çok taze gelin

İnş..fırından pişmiş olarak çıkacak

Hevinin düğün ne zamandı unuttum

en çok kaç hafta gebe kaldın.....:26:
bu sefer iyi olur inşaallah............
hepsi aynı olmaz ki tatlım..............

İYİ PAZARLAR KIZLAR:97:

ikizcim 5 düşük yaptı ömür bu sefer nolur bilinmez:26:

en çok kaç hafta gebe kaldın.....:26:
bu sefer iyi olur inşaallah............
hepsi aynı olmaz ki tatlım..............

En büyüğü 10 haftalıktı canım:18:Ama tabi bu ilk hamileliğimdi ve aşırı stres yüzünden düştü

İYİ PAZARLAR KIZLAR:97:

ikizcim 5 düşük yaptı ömür bu sefer nolur bilinmez:26:
ooooooo locam seni bu saatte burda bulmak ne güzel........
En büyüğü 10 haftalıktı canım:18:Ama tabi bu ilk hamileliğimdi ve aşırı stres yüzünden düştü

canım inşaallah bundan iyi olacak rahat ol..sakın 10 haftayı bekleyip panik yapma...unutabildiğin kadar unut hamile olduğunu....

ooooooo locam seni bu saatte burda bulmak ne güzel........

canım inşaallah bundan iyi olacak rahat ol..sakın 10 haftayı bekleyip panik yapma...unutabildiğin kadar unut hamile olduğunu....

Çok panik oluyorum sorma:18:Yarın doktora bi gideyim bakıyım her şey yolunda mı:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…