LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

tüh eee napmak lazımki eski haline getirmek için

aaa pc kafayı yiyor bişiy değil bizde yiyoruz

hoş,seksi bi avatar bul dominam

size bir resim göstereyim aklıma geldikçe gülüyorum

ne yapmışlar kediciğe ya hayvan depresyona girmiş

teşekkür ederim canım seni sormalı gece gece uyku tutmadı yine iyice uyku düzenim bozuldu :26:

seksü dominaedecem ben seniseksüüü evet eski performansını istiyoruz:92:

iyi ettin canım nasılsın

kız senin twitter'ın varmı face bile kullanmıyon :26:

face'mi kışın dondurmuştum bahar gelince havalardan tabi ısındı geri açıldı ay kötü oldu bu espri
ya girip bakıyodum öyle bişey paylaşmıyodum zaten varlığımla yokluğum bir son zmanlarda da ne kadar sevmediğm insan varsa hepsi face açmış, bi işe yaramıyo nasılsa dedim kapattım
benim nerdeyse bütün paylaşım sitelerinde üyeliğim var ama ya nickimi veya şifremi unutuyorum ya da siteye girmeyi unutuyorum twitter'da da öyle bakıyorum işte arada birazcık bişeyler yazıyorum
bütün internet geçmişimi anlattım nerdeyse

ben yine dönüp dolaşıp eski avatarlarımı kullanıyorum ya bu da seksi değil ama locam
ben kazuletim benden seski filan olmaz

teşekkür ederim canım seni sormalı gece gece uyku tutmadı yine iyice uyku düzenim bozuldu :26:

bende iyiyim canım sağolasınya bizi gece hiç uyku tutm
uyorki bi sen değilsin öyle olan

dominam bak bu avatar süper oldu

senin bu face mevsimlik oluyo galibaay alemsin ama yaaa illa bişiyleri unutuyosun
ben yine dönüp dolaşıp eski avatarlarımı kullanıyorum ya bu da seksi değil ama locam
ben kazuletim benden seski filan olmaz

olsun iyi bu avatar yavaş yavaş olur bişiyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…