LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

benim okurken kafam çorba oldu ne bu ayrıl barış falan saçmalamış yani kafamçokkarıştı

sarissa hoşgeldin
domination o çanta başlığını gördüm ama konu yanlış yerde.kaydirigubbakcemile3
iyiyiz sarissa sen nasılsın?

sarissa hoşgeldin
domination o çanta başlığını gördüm ama konu yanlış yerde.kaydirigubbakcemile3
iyiyiz sarissa sen nasılsın?

evet kaydirigubbakcemile3 öyle büyük dertlerin olduğu bir bölümde görünce ben de güldüm birden sırnaşık şey

ben de iyiyim teşekkürler
ne olmuş ne bitmiş anlamaya çalışıyorum
iki gündür uzak kaldım kulüpten:))

kardelende kaç gündür yok neti düzelemedi herhalde :uhm:

sarissa bırak 2 günü sabah girip akşam bi girme o zamanda çok şeyler oluyor,yetişemiyorum bazen.

evet doğru söylüyorsun
hepsini okumaya kalksan bilgisayar başında yeşermeye başlarsın

domination bu konuyu okudum hatta buna benzer bi kon daha vardı hit olmuştu hatta kaydirigubbakcemile3ama sahte değildir diye düşünüyorum ben.bunlar ilaç alıyodur bence yada bu kadının bi sorunu var

domination bu konuyu okudum hatta buna benzer bi kon daha vardı hit olmuştu hatta kaydirigubbakcemile3ama sahte değildir diye düşünüyorum ben.bunlar ilaç alıyodur bence yada bu kadının bi sorunu var

bilmiyorum çelişkiler var
mesela kadının kızı 1 yaşını geçmiş heralde öyle yazmış bir mesajında,ilk mesajında hiç bahsetmemiş,yani çocuk o sesleri duyunca sormaz mı bu ne anne diye?
tuhaf :bbo:

bence fake değil o konu belki biraz abartmış olabilir ama doğrudur.
bir kez eşim de alt kattan sesler duymuş uyuyamamıştı
özellikle gecenin sessizliğinde duyuluyor gerçekten de
bunlarınki biraz abartı olmuş

olmayacak şey değil olabilirde neyse görücez bakalım,ama şu sıralar sahte konular çok fazla ya kafamçokkarıştı

evlenir evlenmez çocuk yapmıştır.1 yaşında olmuştur işte eski değilki evliliği o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…