LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

:1no2: :1no2:

gelmedi canım ya oysaki bu saatlerde çoktan gelmiş olması gerekirdi,
naptılar acaba belirsizlik içinde herkes :a015:

mavi konu açıp sonra konusuna uğramayanlardan değil o yüzden naptı diye düşünüyo insan.fisfisfis

bence hafta sonu eşi çalışmıyordur evdedir ondan gelmemiştir onunula konuşup içşi halletmek için yada kötü bişey oldu mavinini çocuğu yoktu dimi..

hurim ben çıktım canım işlerim var biraz sonra görüşürüz opuyorumnanaktanŞeniz

ben burdayım ama gelen giden yok baktım gelen giden yok sık sık bakmadım buraya

geçmiş olsun niye ağrıyoki boynun :uhm::a015:neyse sen dinlen daha sonra görüşürüz

geri geldim
bilmiyorum yastıktan düştüm heralde ama öyle olsa sabahtan beri ağrırdı.akşamüstü ağrımaya başladı :sinifsinif: ama geçti biraz şimdi
ee kimler burda bakalım zemuszemus

hoşgeldin
melda bugün hiç uğramadı kardelen kaç gündür yok zaten osiris geldi gitti sarissada uğramadı hurim bi ara geldi gitti ben hep burdaydım :lepi:

loca beni unuttunnnnn bende gelemiom kaç gündğr hıh sana işte :dilcikar:

bende uğramaya çalışıyorum ama açıkça fırsat buldukça mavinini konuya bakıyorum ona çok kafam takıldı ...
yoksa yakarım nan bu topiği kırar geçiririm sizi ama keyfim yok..netliğe ulaşsın bakın sizi oynatçam burda kaydirigubbakcemile2

son durum ne? ben biraz baktım da anlayamadım fisfisfis
oraya da yazdım sordum ama kimse cevap vermedi :1ninca:

salı günü can beyefewndiyle görüşeceklermiş buluşacaklarmış ben bu olaydan pis kokular alıyorum ama hayırlısı mavinini üzülmesini hiç istemiyorum..

loca beni unuttunnnnn bende gelemiom kaç gündğr hıh sana işte :dilcikar:

ben seni unuturmuyum hiç :asigim:ayrıca senin gelmen lazım buraya dimi benneyaptımki
huri bende meraktayım mavinin konusuna oraya bakmaktan kendi topiğime gelemiyorum.:bbo:
banada şu can pek tekin gelmedi fazla yorum yapmak istemiyorum,sadece 1 yorum yaptım o kadar ama bana kalırsa eşinin maviden gizlediği bişey var CADIARZUama iyi ama kötü bi eksiklikler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…