Lobioplasti ameliyatı olanlar ?

Msy21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2016
16
0
28
yaklaşık 2 yıldır labioplasti hakkında açılan konuları inceliyorum 2 doktor arasında kararsızım 2 side ankarada eğer karar verirsem şehir dışından ankaraya gelicem bu yüzden biraz korkum var bu iki doktora ameliyat yaptıranlar memnunmusunuz şehir dışından geldiyseniz zorlandınızmı yolculuk sorun oldumu yazarsanız çok sevinirim :halay:

Canım ben de Ankaradayim ve cok korkuyorum ama artık olmam lazım yarına randevu aldım ebru Hanımdan yarın ameliyat olacağım artık çünkü evlilik durumum var daha fazla vaktim kalmadı. Umarım pişman olmam.

Canım ben de Ankaradayim ve cok korkuyorum ama artık olmam lazım yarına randevu aldım ebru Hanımdan yarın ameliyat olacağım artık çünkü evlilik durumum var daha fazla vaktim kalmadı. Umarım pişman olmam.
burdan bilgilendirirmisin benide ben ankarada değilim bi sorun çıkarsa sürekli gidip gelemem oyüzden biraz tedirginim iki doktor içinde çok iyi yönde yorumlar okudum ama doktor ebru bi tık daha iyi sanırım haberlerini bekliyorum ozaman :KK45:

Canım ben oldum. Ebru Hanım'a neredeyse 1 ay olacak,ameliyattan çok korkuyordum.. Ama bir sıkıntı yaşamadım .. Yalnız ameliyattan sonra ilk gün ağrım oldu . Ağrı kesici ile falan da çok geçmiyor buz koydum biraz zor geçti ama şimdi iyiyim .

Canım ben oldum. Ebru Hanım'a neredeyse 1 ay olacak,ameliyattan çok korkuyordum.. Ama bir sıkıntı yaşamadım .. Yalnız ameliyattan sonra ilk gün ağrım oldu . Ağrı kesici ile falan da çok geçmiyor buz koydum biraz zor geçti ama şimdi iyiyim .
canım şimdiki görüntüsü nasıl 1 ayda iyileştimi yoksa daha uzun süre mi gerekiyor birde başka bir şehirdenmi geldin yoksa ankaradamıydın soruyorum çünkü ameliyattan sonra yolculukta sorun yaşamaktan korkuyorum

bide ameliyatını ne kadara yaptırdın acaba

Ben 13 ocak da oldum canım. Aslında çok korktuğum için ben uyutun beni dedim ama Ebru hanim gerek yok dedi.Narkozunda riski var o riske degmeyecek gör bak hiç acimaz dedi Başta masada yatarken bacaklarim titriyor ama sonra iğneler yaptı gerçekten acimayinca sanırım korkum geçti ameliyatta ağri olmuyor hatta muhabbet edip guluyorsun ameliyattan sonraki gün ağrım oldu buz koy demişti hoca bende eczaneden alıp koydum. Pansuman yapıyorsun zor değil bir de bir ay bitmiş ben olalı görüntü iyi eğer kafaya taktıysan yaptır. 2.hafta sanki dikişlerden biri atmış gibi duruyordu ama şimdi pek gözüme takılan bişey yok gibi. Ben ankaradayim zaten kontrole gitcem cumartesi sonra yine yazarım sana

Kizlar gozde Erten kılıça ameliyat olan var mi bende önümüzdeki ay olmayı düşünüyorum ama olumsuz sonuçlar beni çok düşündürüyor iz kalır mi diye çok korkuyorum

Ben 13 ocak da oldum canım. Aslında çok korktuğum için ben uyutun beni dedim ama Ebru hanim gerek yok dedi.Narkozunda riski var o riske degmeyecek gör bak hiç acimaz dedi Başta masada yatarken bacaklarim titriyor ama sonra iğneler yaptı gerçekten acimayinca sanırım korkum geçti ameliyatta ağri olmuyor hatta muhabbet edip guluyorsun ameliyattan sonraki gün ağrım oldu buz koy demişti hoca bende eczaneden alıp koydum. Pansuman yapıyorsun zor değil bir de bir ay bitmiş ben olalı görüntü iyi eğer kafaya taktıysan yaptır. 2.hafta sanki dikişlerden biri atmış gibi duruyordu ama şimdi pek gözüme takılan bişey yok gibi. Ben ankaradayim zaten kontrole gitcem cumartesi sonra yine yazarım sana
çok teşekkür ederim cevapladığın için içimi rahatlattın ameliyat konusunda korkum kalmadı şu an tek sıkıntım ankara hiç bilmediğim bir yer uçakla gelmeyi düşünüyorum ebru hamın kliniğini ile havalanı çok uzak mı taksiyle gidip gelebirmiyim çok sıkboğaz ettim seni ama kusura bakma lütfen bilmediğim için tekrar teşekkür ederim canım

Canım geçen hafta adetim erken geldi o yüzden bu hafta olacağım ben ameliyatı bu pazartesiye randevu aldım tekrardan ebru hanima

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/ebru-zulfikar-labioplasti.1052319/

Bu yazıyı okudun ve hala ebru zülfikaroglu'na mı yaptiricaksın?
Okudum ama ben bayadir araştırıyorum ve ebru hocaya kararını vermiştim zaten hatta bu yazıyı okuduğum gün ona randevum da vardı söyledim bu arkadaşı o da dedi ki evet psikolojisi çok rahat değildi ben ameliyatı yapmak istemem dedim ama kendisi uzaktan geldim bugün döneceğim nolur yapın diye cok ısrar etti dedi yapmak zorunda kalmış. Ben Ebru hanima yüzyüze konuştum içime sindi canım dedim ya bayadir her yorumu okuyorum onunla ilgili sadece ağrıdanı çok korkuyorum iste... inşallah iyi gecer

Canim sen gittin mi kontrole dün yazsana ne dedi ebru hanim var mı kafana takılan bir durum çok önemli benim icin

Ameliyatı yapmak istemem diye neden demiş onu da söyledi mi? Ona ard arda olan 2 kişiyi tanıyorum ikiside memnun değil. Fikir bekliyosun madem bunu da söylemeden geçemedim

Canım geçen hafta adetim erken geldi o yüzden bu hafta olacağım ben ameliyatı bu pazartesiye randevu aldım tekrardan ebru hanima
inşallah bir sorun çıkmaz şu yazıyı yazan arkadaş nedeniyle çok korktum şu an bide hemotom olayı filan seninle ilgili gelişmeleri bekliyorum

Ameliyatı yapmak istemem diye neden demiş onu da söyledi mi? Ona ard arda olan 2 kişiyi tanıyorum ikiside memnun değil. Fikir bekliyosun madem bunu da söylemeden geçemedim
Ayy sormaz miyim çok endiseliydi o yüzden dedi canım bilemezsinki işte öyle dedi ben çok eskiye indim okudum çok yoktu o kadar yaaa çoğu memnun o yüzden karar verdim artık çok vaktim de yok yaptırmak lazım napayım canım evlilik hazırlıkları var çok yorulucam sonra

inşallah bir sorun çıkmaz şu yazıyı yazan arkadaş nedeniyle çok korktum şu an bide hemotom olayı filan seninle ilgili gelişmeleri bekliyorum
Ayy dua et valla heyecan bastı tek istediğim şu halimden daha hallice olsun yeter çok fazla bişey istemiyorum suan ben bile bakmıyorum inan

Canım ben dün gittim Ebru hanıma kontrole herşey yolunda güzel bakmışsın dedi tamamen şişler de indi sanırım görüntüden memnunum merak ediyosun diye yazdım senin için

Ayy dua et valla heyecan bastı tek istediğim şu halimden daha hallice olsun yeter çok fazla bişey istemiyorum suan ben bile bakmıyorum inan
dua ederim tabii aynı şekilde bende şuan ki görünümü çok rahatsız ediyo ameliyat olmayı çok istiyorum kendi özgüvenimi sarsıyo bu görüntü çünkü sizin yazdıklarınız çok önemli benim için teşekkür ederim

X