Listem yanlış mı?

burcakkxoxo

ben <3 kendim
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
1.039
418
Sabah kalkar kalkmaz sicak limonlu, elma sirkeli su.

20 do sonra kahvalti: 1 dilim tam bugday ekmegi, 1 adet haslanmis yumurta, 1 kibrit kutusu light peynir, 2 tuzsuz zeytin, 1 adet ceviz, domates, salatalik

Ara 1: 1 adet mevsim meyvesi, 1 adet kuru meyve

Oglen:Yarim kase yagsiz, tuzsuz, unsuz corba, 1 avuctan daha kucuk izgara tavuk, limonlu, nar eksili salata

Ara 2: 4 cig badem, 1 ceviz, filtre kahve, soda

Aksam: 6 yemek kasigi az zeytin yagli sebze yemegi, 1 su bardagi light yogurt.

Ara 3: kayisili form cayi

- 18:30 dan sonra yemek yemiyorum, gunde 3 bardak bitki cayi iciyorum, 2,5 lt su, leslie 2 mile.

Ben bu programa uyarak hizli kilo veriyorum ama emin degilim acaba yag mi yakiyorum yoksa kas kaybi falan mi? Herkes az diyor

Bu arada duzenli kur uyguluyorum yogurt ve keten tohumu. Belki o da hizli verdiriyodur. Yemekleri de her gun dakikasi dakikasina ayni saatte, oldukca yavas bi sekilde yiyorum. Sulari falan detoks suyu yapiyorum

Eger kolunuz ve bacaginiz incelip ust bedeniniz sabit ya da kalinlasiyorsa muhtemelen kas kaybi yasiyorsunuzdur.​
commadante benim kolum ve bacağım incelmiyor hep belim inceliyor biliyorsun zaten beni.
o zaman yağdan mı veriyorum?
bunu diyetisyenin mi söyledi sana? eğer öyleyse çok sevineceğim ya
çimki yumuş yumuş hissediyorum hala kendimi. kastan gider diye de korkuyorum

Bu kilo vermeme ragmen yumus yumus hissetme bende de var neden bilmiyorum evet muhtemelen yagdan veriyorsun

Eger kolunuz ve bacaginiz incelip ust bedeniniz sabit ya da kalinlasiyorsa muhtemelen kas kaybi yasiyorsunuzdur.​

İnstagram da 2 ayda 20 kilo veren cok hesap gordum ama tas gibi vucutlari ki ben onlardan cok daha fazla yiyorum. En iyisi pilates ve 60 kiloya dusunce direk basliycam

Listeniz gayet sağlıklı duruyor sadece gece 21.30 da yatmiyorsaniz biraz fazla aç kalıyor gibisiniz.. bir de öğlen ve akşam yemeğinde de birer dilim ekmek olsa daha doyurucu olur gibi.. Vücut analizi yaptırın ayda bir.. yağ kaybinizi takip etmiş olursunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…