Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Lirene fondoten

aysecolluoglu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
1.094
15
kızlar bugun dugunum ıcın makyaj malzemesı almaya gıttıgımde cılt bakım uzmanı vardı ve lırene fondotenı onerdı, bılegımde denedık kapatıcılıgını begendım %50 ındırımdeydı hos ındırılmıs halı50 tlye yakındı o kadar anlattıkı aldım , yanlıs mı yaptım acaba, valla bu sıkısık halımle o kadar para verdım, kotu bır markamıdır? kullanan bılen varsa yardımcı olsun lütfen, hos aldım geldım evdede bır denedım ama aksam oldugundan pek bır sey anlayamadım.

biraz geç oldu ama ben de geçen yıl aldım canım.hala duruyor. 1 tlcilerin birinde 30-35 liraya mı ne almıştım. kız yaptığında hoş bi kapatıcı fondöten gibi oldu.hele bir de bugday tenliyim şeftali rengi allık sürünce gayet hoş durdu. umarım memnun kalmışsındır.ben en son lorealın fondötenini aldım ve garnier bb krem(hafif renk eşitliyo ama yağlı duruyo yüzün). lorealin ve maybelin affnitone gayet güzeller aklında olsun verdiğin paraya değer...:KK34:

biraz geç oldu ama ben de geçen yıl aldım canım.hala duruyor. 1 tlcilerin birinde 30-35 liraya mı ne almıştım. kız yaptığında hoş bi kapatıcı fondöten gibi oldu.hele bir de bugday tenliyim şeftali rengi allık sürünce gayet hoş durdu. umarım memnun kalmışsındır.ben en son lorealın fondötenini aldım ve garnier bb krem(hafif renk eşitliyo ama yağlı duruyo yüzün). lorealin ve maybelin affnitone gayet güzeller aklında olsun verdiğin paraya değer...:KK34:

tesekkur ederım canım , ya bende tereddutteydım ve 50 tl verdım dolayısıyla ıyı bır sey olası lazımdı, kullandım ve begendım, bende maybelıne affınıtone da var onunla karıslastırdım lırene daha ıyı , kınamda kullandık kuaforumde begendı.

X