Bölgesel İncelme Lipokavitasyon yöntemi ile zayıflama

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Düzensiz yeme alışkınlıkları, hareketsiz yaşam, spor yapmama, dikkatsiz beslenme ve fazla abur cubur yeme gibi nedenlerle kilo alıyor ve aldığımız kiloları vermekte çok güçlük çekiyoruz. Dolayısıyla alınan kilolar nedeniyle sağlığımızı riske atıyoruz. Fazla kilolar bedensel sorun yarattığı gibi özellikle de gençlerde psikolojik olarak da sorun yaratabiliyor.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle zayıflama yöntemleri hızla artmaktadır. Bu yöntemlerden en güvenilir, acı çekmeden ve en hızlı zayıflama yöntemi, ultrason teknolojisi olan lipokavitasyon ile zayıflama yöntemidir. Vücudunuzun bel, karın, kol ve bacak gibi bölgelerde depolanmış yağlardan kurtulmak için en iyi çözümü istiyorsanız lipokavitasyon ile zayıflamayı denemeye ne dersiniz? Bu yöntem sayesinde sizde iğnesiz, neştersiz, ameliyatsız, 6 – 10 seans sonrasında istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz. Lipokavitasyon ile zayıflamanın hiçbir yan etkisi bulunmadığı için içiniz son derece rahat olabilir. Güzellik merkezlerinde, plastik cerrahların kliniklerinde ve tıp merkezlerinde kozmetik ve estetik amaçlı ultrason teknolojisi ile lipokavitasyon yöntemi tüm dünyada kanıtlanarak en güvenilir yöntem olduğu belirlenmiştir.

Lipokavitasyon yöntemi, ultrason dalgalarının göstermiş olduğu ışınlarla istenilen bölgedeki yağlı hücrelerinin parçalanmasına, fizyolojik şekil verilmesine ve bölgenin sıkılaştırılması gibi etkenleri yerine getirmektedir. Lipokavitasyon ciltte gezdirilerek kullanılır, hiçbir yan etkisi bulunmaz ve en ufak acı ve ağrı hissedilmez.

Lipokavitasyonun özellikleri; ağrısızdır, güvenilirdir, kullanımı çok rahattır, geçici değil tamamen kalıcıdır, tatmin edicidir, selülit ve yağ hücrelerini parçalayarak hiçbir kalıntı bırakmaz, vücut için kullanılabileceği gibi yüz için de kullanılmaktadır.

Lipokavitasyon, çok güçlü ultrason dalgaları ile birlikte hava kabarcıkları oluşturur ve yağ hücrelerinin parçalanmasına tam olarak etki eder. Parçalanan bu yağlar vücut tarafından yakılır. Lipokavitasyon yöntemi ile vücuda hiçbir madde enjekte edilmez, sadece jel sürülerek vücutta ultrason gezdirilir. Böylece hiçbir acı ve sonradan meydana gelebilecek ağrı hissetmeden ultrason teknolojisinin getirdiği lipokavitasyon yöntemini güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Lipokavitasyon, vücuttaki yağ oranına göre haftada 1 ya da 2 seans olarak gerçekleştirilir. Süresi ise 20 – 40 dk.’dır. bu yöntem o kadar hızlı ve etkilidirki ilk seansta lipokavitasyonun göstermiş olduğu etkiyi fark edeceksiniz.

Aynı zamanda lipokavitasyon uygulaması yapılırken kişi beslenmesine de dikkat etmelidir. Sağlıklı beslenerek ve egzersiz ya da yürüyüş yaparak kilosunu korumaya çalışılmalıdır. Daha iyi bir incelme görülebilmesi için bol bol su içilmeli, yağları tekrar alarak depolamamak için karbonhidratlardan uzak durulmalıdır. Böylece hem sağlıklı hem de güzel ve çekici görüntünüze en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Herşey sizin elinizde. Sağlığınız için herşeye değer.Bilinçli bir toplum olarak sağlıklı nice günlere.

Arkadaşlar ben bu yöntemi 3 aydır uyguluyorum,
Haftada 1 seans kavitasyon+1 seans wella shape şeklinde uyguluyorlar.
Bu gün ölçümlerim yapılacak kilo verme ve incelme var fakat bu kavitasyondan mı yoksa kendim diyet ve yürüyüşle yırtındığım için mi bilemiyorum ama incelme var.
Bu arada arkadaşımda daha çok fark etti,çünkü ona ilaveten mezoterapi seansı eklediler,
O benden daha kilolu

ya bu yöntemi bende çok istiyorum fakat fiyatlar hakkında bilgim yok .acaba ne kadar ödüyorsun seans başına birde arkadaşın mezoterapiye ne kadar ödüyor.
bilgilendirirsen sevinirim.

arkadaşlar bugün kavitasyon hakkında bilgi almak için bir güzellik merkezine gittim.oranın sahibi bayan dr.bana herkese yapılmadığını söyledi ve kolestrolüm olup olmadığını sordu.bende 3 ay önce kolestrolüm olduğunu öğrendimi ve ilaç kullandığımı söyledi.dr hanım bu durumda kavitasyon uygulamasının bana yapılamayacağını söyledi malesef.ve bana iyiki buraya gelmişsiniz başka salonlarda bunların dikkate alınmadığını ve uygulama yapıldığını söyledi.aslında çok ciddi bir uygulamaymış arkadaşlar bilginiz olsun heryere yaptırmayın ve önceden tahlil yaptırın şeker,kolestrol,vs...çünki bu rahatsızlıklarda kesinlikle uygulanmıyor.:çok üzgünüm:

ya bu yöntemi bende çok istiyorum fakat fiyatlar hakkında bilgim yok .acaba ne kadar ödüyorsun seans başına birde arkadaşın mezoterapiye ne kadar ödüyor.
bilgilendirirsen sevinirim.
arkadaşım mesajını yeni gördüm üzgünüm,
mezoterapi seansı 100 tl,
8 seans wella +kavitasyon+power 'a ben 1500 tl verdim(2ay sürüyor)
Ama yaptırmanı tavsiye etmiyorum,
o 2 ay spora gitseydim çok farklı olurdum şu an

Mezo seansı 100 tl,
kavitasyon ise wella ve power ile birlikte 8 seans 1500 tl ye yaptırdım.
fiyatlar hemen hemen aynı,
Mucize beklemeyin ,
Keşke bu zamanı ve parayı spor salonuna harcasaydım

arkadaşlar kavitasyondan sonra benim karnımda morarmalar oldu acaba uygulamaya giden arkadaşlardada oldumu acaba?uygulama esnasındada çok canım yandı çünki çok baskılı yapıldı.bilenler lütfen cevap yazsın.

arkadaşlar, aranızda hiç memnun kalan yok mu? ben bu perşembe günü bir merkezden deneme seansı için randevu aldım. asılna bakarsanız 1 seansın ücretsiz olarak yapılması, bana cihazlarına ne kadar güvendiklerini düşündürdü. umutlandım. ama şimdi burada yazılanları okuyunca da moralim bozuldu.

ben spor da yapıyorum, sporcuyum hatta. ama bacaklarım kalın. yapısal bir şey bu. 36 bedenim, ama pantolonlarım 38. sadece eteklerde 36 oluyor. yani ben hem bu kavitasyonu hem de yanında sporumu yapmak istiyorum. ölçülerimi verdiğimde bana 5 seans lipokav + 5 seans velasmooth önerdiler. perşembe günü gittiğimde memnun kalırsam bu programa başlayacağım. bacaklarımın 5 cm incelmesini istiyorum dedim, bacağınızda 5 cm incelecek kadar yağ fazlalığı varsa, incelir dediler. bakalım :çok üzgünüm:

kimse bir şey yazmamış, ama ben yine de merak edebilecekler için yazayım. ben bugün kısa bir deneme seansına girdim. alet üzerinizdeyken kulağınızda biraz yüksek sesli bir çınlama duyuyorsunuz. yapılan bölge kemiğe yakınsa, kemiklerinizin sızlıyor. o kısmı hiç güzel değil. ben bacak içlerine yaptırıyorum. kemiğime denk gelmemesi için yağlı kısmı tutarak yapıyorlar. sonrasında bi ısınma hissediyorsunuz. bir de beni birkaç dakikalığına welasmooth'a soktular. onda da yağlarınızın sesini duyuyorsunuz resmen. tıkır tıkır oluyorlar. biraz acıtan bir şey. ama bir - iki seans sonra alışıyormuşsunuz, hatta hoşunuza gitmeye başlıyormuş.

ben 5 lipokav + 5 welasmooth programına kaydoldum. bakalım bunlar bittiğinde gelişmeleri yazarım tekrar.

arkadaşlar merhaba,

bugün itibarıyle 3 lipokav + 3 velasmooth seansımı bitirmiş bulunuyorum. önümde 2'şer seans daha var. bu sabah işlem sonrası ölçüm yaptık. her iki bacağımdan da 3'er santim incelmişim alkisalkisalkis

bunun yanında gün aşırı sabahları sokakta bisiklete biniyorum 1-1,5 saat arası. haftada bir gün yarım saatlik incelme masajı yaptırıyorum. ve bol bol su içiyorum. sonuç 3 seansta 3 santim süprizzzzz umarım tüm seanslar bittiğinde çook daha fazla olur.

Ben de kavitasyona başladım haftada 1 uygulanıyor , haftada 3 gün de vibroplate uygulanıyor, 2 seans oldu henüz bi incelme yok bakalım nolacak, henüz erken diyolar bi de ben spor yaptığım için incelmem zaman alırmış çünkü vücut zaten sıkıymış.. ıyi mi kötü mü anlayamadım yani... :)

Merhaba Gokce,

Seansların bitmiştir heralde, sonuçları paylaşırmısın şutarafagitti

sevgiler

Bende diyet yapıyorum.Yavaş yavaş veriyorum kiloları ama hem göbüşüm sarkık..bende buna faydası olabilir diye düşünüyorum.Ama hangi uygulama?? yada nerede?? yapılmalı vs..

Fiyat aralıkları hakkında bilgisi olan varmı?

Sağol arkadaşım bende düşünüyordum ve kafamdada tam bu soru vardı.Kolstolüm var benimde.Yalnız bu durumda sağlıklı bir insanda bu yöntemden sonra kolestrol hastası olabilir diye düşünüyorum çünkü kolestrollüye uygulanmamasınız sebebi kanda yağ oranı zaten fazla yani yağ kana karışıor ve bi miktarıda idrarla atılıyor ve kanın kalitesi bouluyor o zaman.Ve bu durumdaki kan bi süre sonra eski kiloyu geri getiriyor sonuç kilo aynı elde var kolstrol bu bi yorum ama kan yağı olaylarını mecburen o kadar inceledim ki yanıldığımı hiç sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…